Vyro įvaizdžio paslaptis slypi detalėse

Vyriškos piniginės | VyriskosPinigines.ltPasaulyje, kuriame išvaizda, įvaizdis ir grožis turi lemiamą įtaką ne tik laimingiems asmeniniams santykiams ar karjeros galimybėms, bet yra neatsiejami šiuolaikinio gyvenimo elementai, moterys ir vyrai privalo skirti pakankamai dėmesio savo išvaizdos puoselėjimui ir tinkamo įvaizdžio kūrimui. Didžiausia klaida būtų manyti, kad savo įvaizdžiu ir išvaizda turėtų rūpintis išskirtinai tik dailiosios lyties atstovės. Tai netiesa. Vyrai taip pat privalo atrodyti šiuolaikiškai, tvarkingai bei nuolat sekti šiuolaikinės mados tendencijas. Štai keletas aktualių patarimų vyrams, kurie manome padės tinkamu laiku priimti tinkamą stiliaus sprendimą.

Vyro apranga

Kad ir kokia būtų mėgstamiausia laisvalaikio ar darbo apranga, kiekvienas vyras savo drabužių spintoje privalo turėti bent keletą skirtingų, nepriekaištingai prie laikysenos tinkančių ir atrodančių kostiumų. Kostiumas turi paryškinti pačias geriausias vyro figūros įpatybes ir tinkamai paslėpti problemiškas vietas.

Vyriški aksesuarai

Kad vyras atrodytu ir jaustūsi puikiai, jis turi pasirūpinti ne tik savo drabužiais, bet ir papildomais aprangos akcentais. Žinoma yra labai daug papildomų vyriškų aksesuarų, kuriuos vyrai gali nešioti, tačiau čia apžvelgsime tik pačius pagrindinius aksesuarus.

Vyriškas diržas. Teisingai ir tinkamai pasirinktas vyriškas diržas gali tapti puikiu vyro aprangos akcentu, tačiau diržas pasirinktas klaidingai, labai greitai gali tapti vyro aprangos dalimi, kuri sugadina visą jo stilių. Pagrindinė ir auksinė taisyklė – vyrišką diržą visuomet reikia stengtis derinti prie savo batų, todėl geriausiai rinktis tradicinės spalvos (juodos, rudos, rusvos) vyriškus diržus.

Vyriška piniginė. Tai dar vienas labai svarbus vyriškas aksesuaras, kurio nereikėtų pamiršti. Vyriškos piniginės būna įvairiausių modelių ir diziano, todėl jas galima nesunkiai priderinti prie savo stiliaus. Žinoma prie kostiumo geriausiai tiktų plona, būtent kostiumuose skirta nešioti piniginė. Tokios vyriškos piniginės yra gaminamos tik iš kokybiškai išdirbtos galvijų odos, todėl būna nepaprastai ilgaamžės ir patikimos. Žinoma pačios kokybiškiausios ir patikimiausios vyriškos piniginės gaminamos iš natūralios odos, tačiau pasitaiko ir iš dirbtinės odos ar džinsinio audinio puikiai pagamintų vyriškų piniginių.

Tinkama vyro odos priežiūra

Nors nemažai vyrų, savo odos priežiūra gali atrodyti nevyriškas ir nerimtas, o galbūt  ir moteriškas užsiėmimas, reikia suprasti, kad visų mūsų oda yra kasdien veikiama neigiamų aplinkos veiksnių, todėl lygiai taip kaip ir moterys, vyrai privalo rūpintis savo oda. Beje tinkama odos priežiūra, taip pat užtikrins ir jaunatvišką vyro išvaizdą.

Parašykite komentarą