Viskas, ką reikia žinoti renkantis prezervatyvus

prezervatyvaiSeksas – nuostabus dalykas, tad nieko keisto, kad žmonės nori juo mėgautis nesulaukdami kokių nors nemalonių pasekmių. Vienas iš tokių – netikėtas nėštumas, kuris gali ženkliai pakoreguoti gyvenimo vingius. Durex Performa – puikūs prezervatyvai galintys užtikrinti, kad mėgavimasis meile dar niekada nebuvo toks malonus. Įvairiausių modelių, spalvų ir dydžių pasirinkimas suteikia galimybę kiekvienam atrasti tobuliausiai jam tinkantį variantą. Visgi, gal ir nustebtumėte, tačiau vyrai labai dažnai pasirenka klaidingai. Pateikiame kelis patarimus padėsiančius orientuotis, kaip reikia pasirinkti sargius, kad jie puikiai atliktų savo apsauginę funkciją ir nesukeltų kokių nors papildomų problemų.

  1. Pirmiausia prezervatyvus reikia rinktis pagal dydį. Tai turėtų būti esminis dalykas, kuris nusprendžia jūsų konkretų pasirinkimą. Durex Performa teikia labai daug skirtingų dydžių pasirinkimų, tik labai svarbu, kad kiekvienas žmogus atrastų jam patį tinkamiausią variantą.
  2. Durex Performa taip pat leidžia pasirinkti sargius su papildomomis funkcijomis. Kai kurie jų yra visiškai paprasti, tačiau kiti turi specifinį kvapą ar net yra puošti tam tikrais raukinukais, kurie gali moteriai suteikti papildomą malonumą.
  3. Galima rinktis iš labai daug skirtingų storių variantų. Viskas remiasi į kiekvieno žmogaus norus. Dažniausiai pasirenkami ploni, kadangi jie tikrai funkcionalūs. Visgi, jeigu jaučiate baimę, kad ploni gali plyšti – tokiu atveju iškart geriausia pirkti kiek storesnius. Ne todėl, kad jie saugesni, o paprasčiausiai leis psichologiškai kiek labiau atsipalaiduoti.
  4. Visada rekomenduojama pasikonsultuoti su asmenimi, kuris dirba šioje srityje. Visi žinome, kaip nemalonu akis į akį kalbėti apie tokių prekių pasirinkimus, tad puiki alternatyva – pirkti internetu. Durex Performa taip pat parduodamas virtualioje erdvėje ir pats produktas visiškai nesiskiria nuo to, kurį matome prekybos vietose.
  5. Kai kurie žmonės renkasi prezervatyvus pagal kainą. Tai tikrai nėra pats geriausias variantas. Visgi, jeigu rinksitės pagal kainą apsistodami ties Durex prezervatyvais – tokiu atveju visada pavyks atrasti aukštos klasės kokybę nepaisant to, kad kaina gali ir kiek varijuoti.

Durex Performa – puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško tobulumo. Gyventi galima kur kas paprasčiau, jeigu tik mėgausitės meilės malonumais negalvodami apie neigiamus rezultatus.

Parašykite komentarą