Virtuvės baldai, kurie nepalieka abejingų: 2023 metų tendencijos

Baldų gamyba yra ta sritis, kurioje tendencijos kinta gana greitai. Specialistai atsako, kokie virtuvės baldai bus madingi šiais metais?

Madingi taps raudini ir avietiniai tonai

Gali būti nedrąsu pasirinkti visą virtuvę pagal tendencijas, todėl arba rinkitės dažytas medines virtuvės idėjas, kurias galima atnaujinti ir perdažyti po kelerių metų, kai pajusite pokytį, arba pasirinkite keletą pagrindinių elementų, kuriuos norite įtraukti į šią. Tokia baldų gamyba nenuvils.

Daugumai iš mūsų tai geriausia naudoti kaip akcentinę spalvą, o išskirtinio baldo pakaks, kad jis būtų teisingas. Pabandykite pridėti naudingą indauja, virtuvės komodą ar net nudažytą knygų lentyną. sodriai raudona, kad būtų akį traukiantis židinio taškas. Raudona puikiai dera su natūraliomis medžiagomis, tokiomis kaip medinės grindys, stambios vilnos detalės ir augalija, kad sušvelnintų išvaizdą ir sukurtų jaukumo jausmą.

Modernūs, elegantiški virtuvės baldai, kuriuose yra raudona spalva, sukuria šiuolaikišką aukščiausios klasės pojūtį.

Investuokite į daugiau stalčių formato prietaisų

Baldų gamyba ir stalčiai bei jų prietaisai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie turi apatinę nugarą arba turi problemų dėl prieinamumo. Daugiau nei bet kada matome virtuvės laikymo idėjų naujoves, kad gyvenimas būtų paprastesnis – keptuvės stalčiai jau kurį laiką buvo mėgstamiausi virtuvės dizaine dėl jų lengvo pasiekiamumo ir protingo laikymo. Dabar matome, kad vis daugiau prietaisų perkeliama į gilius stalčius, o ne į atskirai stovintį atskirą įrenginį. Nuo šaldytuvų ir šaldiklių iki indaplovių ir šildančių stalčių – pasinaudokite šiomis pjovimo ir dizaino galimybėmis.

Žmonės savo virtuvėje nori naujoviškų, tačiau lengvai naudojamų prietaisų su ergonomiškais gaminiais.

Šiuolaikiniai prietaisai ir funkcionalūs virtuvės baldai yra naujovė, gimusi iš gilaus supratimo apie gyvenimą aplink prietaisus. Planuodami naują virtuvę, vienas iš pirmųjų dalykų, į kuriuos reikia atsižvelgti, yra norimas stilius ir tai, ar prietaisai papildys ar kontrastuos spintelę. Integruotus buitinius prietaisus galima pritaikyti priderintoms spintelių durims, kad jie atitiktų minimalistinę virtuvės schemą, arba, jei ieškote šiuolaikiškesnio dizaino, nerūdijančio plieno integruoti prietaisai gali būti rodomi, o ne paslėpti.