Vilnius – pramogų miestas

vilniusNors Vilnius yra šalies sostinė, verslo ir politikos miestas, dėl gana nedidelio šalies ploto ir mažo didmiesčių skaičiaus bei nepilnų 3 mln. gyventojų visoje Lietuvoje, Vilnius kartu yra ir pramogų miestas, kuris nemiega dieną naktį. Be abejo, su Ibiza ar Londonu lygintis nevertėtų, bet joks kitas Lietuvos miestas neprilygsta Vilniui.

Įvairūs klubai

Klubų sostinėje tikrai netrūksta, jų yra visokiausių:

  • Įprasti klubai;
  • Klubai netradicinės orientacijos asmenims;
  • Gyvos muzikos klubai;
  • Klubai studentams;
  • Klubai vyresniems lankytojams;
  • Klubai tautinėms mažumoms ir kt.

Kur „pasitūsinti“ per naktį tikrai ras kiekvienas. Panašiai ir su kavinėmis, restoranais: nesunkiai rasite gero alaus barą, taip pat vietą pabuvimui su vaikais, o kavinės gyvūnų mylėtojams laukia su augintiniais. Maistas nuo tradicinio lietuviško iki populiaraus itališko, amerikietiško, įvairi Azijos virtuvė ir net išskirtiniai jūrų gėrybių restoranai.

Vanduo pilnai neišnaudojamas, bet ir čia pramogų apstu

baidariu nuomaPer Vilnių teka Neris, o aplink miestą net keli ežerai. Visgi, vidaus vandenys Lietuvoje nėra pilnai išnaudojami, ne išimtis ir Vilnius. Vos vienas kitas laivas Vilniuje laukia turistų ir pramogautojų, nes Neris nėra pakankamai gili. Nepaisant to, plaukimai labai įdomus, leidžia atsipūsti, įkvėpti gryno oro kone miesto centre ar pašėlti vandenyje netrukdomai.

Daug populiaresnės yra baidarių nuoma. Nerimi šiltomis dienomis ir vakarais plaukioja daugybė baidarių, pačiame centre į ją įteka ir Vilnele, iš kurios išplaukia ir dar gausybė baidarininkų. Kiek mažiau jų plaukioja miesto pakraštyje Vokės upe, tačiau jų yra visur, kur tik įdomu plaukti. Baidarių nuoma Vilniuje iš tiesų įsigalėjus ir užima labai svarbią pramogų dalį.

Prekybos centrai – Lietuvos „arkliukas“

Apstu pramogų ir prekybos bei pramogų centruose, kur įsikūrę kino centrai, vaikų pramogų kambariai ir kitos žmones viliojančios laisvalaikio praleidimo formos. Didelis populiarumas koncentruoti viską po vienu stogu iš dalies lemtas ir oro sąlygų – patogu atvykti į prekybos centrus blogu oru ir netrukdomai linksmintis. Tokią galimybę turi kiekvienas didesnis miestas, nes prekybos centrų Lietuvoje tikrai labai daug.

Parašykite komentarą