Vidaus ir išorės durys: kurios svarbesnės?

Į šį klausimą atsakyti teisingai tiesiog neįmanoma. Visi namų ar butų savininkai suras savų priežasčių, kurios durys jiems yra svarbesnės. Tačiau tai visai nereiškia, jog domėtis vidaus ir išorės durų ypatumais visai neverta. Tikrai tą daryti reikia, jeigu norite, kad jūsų namuose būtų jauku ir stilinga. Durys medžiostilius. Lt portale rasite įrodymų, jog tiek lauko, tiek vidaus durys gali būti nepakartojamų namų akcentu.

Išorinių ir vidinių durų funkcijos išties skiriasi. Išorinių durų svarbiausia funkcija yra saugumas, o kalbant apie estetinę pusę – pirmas geras įspūdis. Tuo tarpu, vidinių durų pagrindinis tikslas – atskirti įvairias patalpas bei erdves ir bendram namų interjerui suteikti jaukumo, bendrumo ir, be abejonės,  išskirtinumo. Gali skirtis ir medžiagos, iš kurių bus gaminamos durys. Taip pat pačių durų pagaminimo technologija.

Vidaus durys turi būti patvarios ir tinkamos kasdieniam naudojimui, mažai pralaidžios garso sklidimui tarp patalpų. Jų  stilius gali atitikti bendrą jūsų būsto interjero idėją, bet gali būti ir išskirtiniu akcentu. Viskas priklauso nuo jūsų paties skonio ir gyvenimo būdo.  Vidaus durys būna įvairių stilių, spalvų ir tekstūros, gaminamos iš įvairių tradicinių ir šiuolaikiškų medžiagų. Durų tipo pasirinkimas jūsų namuose gali smarkiai paveikti namų interjero privatumą, triukšmo kontrolę ir bendrą vizualinį įspūdį.

Lauko durų stiliaus pasirinkimą labiau nusako bendra namo architektūra. Tačiau tai nereiškia, jog, renkantis lauko duris, turite laikytis standartų. Čia taip pat galima eksperimentuoti ir išorines namo duris padaryti pačių ryškiausiu viso pastato elementu. Jeigu, norėdami įsigyti lauko duris, jūs galvojate apie durų patvarumą, ilgaamžiškumą, tai patariama pasirinkti medines duris su kokybiška furnitūra.  Bet kokiu atveju, dera atminti, jog namuose gyvensite jūs ir durys turi atitikti jūsų lūkesčius.