Vestuvinių žiedų gamyba iš aukso, ką reikia žinoti?

Kažkada pasirinkimo trūkumas buvo pagrindinis vestuvinių žiedų paieškos kriterijus, jiems keliami reikalavimai buvo itin paprasti: du to paties dizaino, skirtingo dydžio, idealiu atveju – auksiniai.

Pokytis gyvenime: polinkis dėvėti skirtingus vestuvinius žiedus atkeliavo iš Holivudo, būtent ten žvaigždės nuotakos gynė teisę dėvėti tuos žiedus, kurie joms patiko, o ne tuos, kuriuos galima buvo įsigyti tik jaunavedžiams. Žinoma, niekas neatima teisės rinktis to paties stiliaus vestuvinius žiedus, mūsų šiuolaikiškumas nenumato jokių griežtų tokių papuošalų dėvėjimo standartų.

Norėdami nustebinti ir sužavėti pačius reikliausius nuotakas ir jaunikius, juvelyrai gamina įvairius kombinuotus modelius, naudodami visus aukso atspalvius. Platų pasirinkimą galima rasti paspaudus ant nuorodos.

Renkantis žiedus atkreipkite dėmesį į šiuos kriterijus

  • Apdaila

Be didžiulio asortimento ir svaiginančių pasiūlymų, pirmas dalykas, kurį reikia atsiminti perkant sužadėtuvių žiedus, yra tai, kad dabar juos dėvėsite kiekvieną dieną, tai reiškia, kad apdaila turėtų būti patogi. Taip pat jis turėtų derėti su kitais jūsų brangiais papuošalais.

  • Dydis

Nepamirškite, kad vakare jūsų pirštai gali šiek tiek patinti, ir į tai atsižvelkite rinkdamiesi dydį. Neturėtumėte įsigyti žiedo, kuris vos užsimauna, žiedas turėtų laisvai suktis aplik pirštą.

Gaminant žiedus pagal užsakymą neabejotinai gausite norimą daiktą, nes apdaila gali būti pagaminta pagal jūsų eskizą. Be to, šiuo atveju galite savarankiškai pasirinkti būtinus būsimo žiedo parametrus. Užsakydami tokius papuošalus galite atspindėti savo stilių ir asmenybę. Papuošalas turėtų turėti meninį potencialą, sukelti emocijas ir spindėti ne tik akmenimis.

Dažnai kombinuotuose vestuviniuose žieduose yra brangakmenių įdėklai: deimantai, safyrai, smaragdai. Tokie variantai atrodo prabangūs, elegantiški, stilingi. Ypač populiarūs vestuviniuose žieduose yra deimantai, nes kerintis šių akmenų blizgesys niekada nelieka nepastebėtas.