Vadovo veidas pagal veidoskaitą

Kiekvienas turime individualų ir unikalų veidą, kuris mums patinka arba ne. Vis dėlto, tavo veidas gali daug ką pasakyti apie tave asmeniškai. Veidoskaita pagal tveidas.lt ir šio tinklalapio administratorė Indrė Balevičiūtė – Bagdonė panagrinės vieno tipo žmones, apie kuriuos domimasi labiausiai – tai vadovo pareigybių žmones.

Juk suprantame, kad daugelis žmonių norėtų būti vadovais, tačiau toli gražu ne kiekvienas turi asmeninių savybių komplektą, kuris leistų jam užimti tokio lygio pareigas. Įdomu tai, kad dauguma vadovų turi panašius veido bruožus ir juos galima susisteminti ir pateikti kaip rinkinį. Tad kiekvienas gali susipažinti su tais bruožais ir palyginti, ar jo veidas turi panašumų ir galbūt atrasti savo, kaip vadovo, gyslelę.

Taigi, šiame straipsnyje pateiksime informaciją apie tai, kokiais konkrečiais bruožais pasižymi asmens, kuris yra tinkamas tapti vadovu, veidas. Tai bus tarsi veido analizė, kuri yra skirta vadovavimo stiliaus žmonės nustatyti.

Tikriausiai, visi turime įsivaizdavimą, koks turėtų būti geras direktorius. Negana to, kiekvienoje srityje reikės skirtingų savybių.

Pavyzdžiui, kai kalbame apie mokyklos, statybų, policijos, marketingo sričių direktorius…

Tačiau yra bendri veido bruožai, kurie yra reikalingi bet kuriai sričiai.

Pateikiu svarbos tvarka veidotyros bruožus, būdingus vadovo tipo žmogui:

1. Visų pirma, platus veidas. Idealu, jeigu veidas kvadrato formos.

2. Antra, didelis apvalus smakras. Jeigu dar yra putlumo (pažandžių) veido apačioje – idealu.

3.  Trečia, storas kaklas. Pripažinkime, direktoriaus darbo vieta pilna streso ir nenumatytų situacijų. Storas kaklas – užtikrins šaltus nervus ir didelį pasitikėjimą savimi.

4. Ketvirta, intelektas. Tad aukšta kakta yra didelis privalumas vadovui.

5. Penkta, ausų speneliai. Nors, dėl to ir galima pasiginčyti. Atsiskyrusius spenelius turi komandos lyderiai ir žmonės, kurių prigimtyje įrašyta – „būsi / esi pasiturintis“.

Veidotyra – tai mokslas apie veidų skaitymą, atsižvelgiant į atskirus bruožus: nosį, ausis, akis, veido formą, smakrą, plaukų augimo liniją. Šie bruožai daug pasako apie individualias žmogaus stiprybes ir silpnybes ir padeda jam pasirinkti savo gyvenimo kelią. Tad išdrįskite į save pažiūrėti ir eiti tuo keliu, kuris jums skirtas.