Unikalios prijuostės, smėlinukai ir krepšeliai – tik strainus.lt parduotuvėje!

strainus

Strainus– internetinė drabužių parduotuvė, paremta žemaitiškos kalbos akcentais. Joje galima rasti įvairiausių prekių: marškinėlių, džemperių, vaikiškų drabužių, prijuosčių ir netgi medžiaginių krepšelių, kurie prisideda prie gamtos saugojimo. Daugelis drabužių smagūs tuo, jog turi įvairių juokingų užrašų, parašytų būtent žemaitiška tarme, tačiau yra ir kito plataus pasirinkimo – pavyzdžiui, džemperių poroms, kurie puikiai tiks nustebinti antrąją pusę ar gerus draugus jų šventės proga, taip pat marškinėlių su lietuviška atributika ar sporto tematika. Dar vienas šmaikštus apdaras, puikiai tiksiantis kaip dovana moterims ir vyrams – prijuostės su įvairiais užrašais, kurios sukels šypseną net rimčiausių žmonių veiduose. Jos ne tik nustebins puikiu komfortu, tačiau taip pat džiugins savo atsparumu bei ilgaamžiškumu, nes sudėtyje turi 65% poliesterio bei 35% medvilnės. Prijuostės taip pat turi reguliuojamas petnešas ir dvi kišenes, o dėl unikalaus jų dydžio bus puikiai tinkamos bet kokio sudėjimo moteriai ar vyrui.

Grįžtant prie medžiaginių maišelių temos – jeigu norite prisidėti prie gamtos saugojimo, tai gali tapti labai aktualu perkant būtent šioje parduotuvėje. Šie lietuviškų drabužių gamintojai parduoda ne tik dailius apdarus įvairaus amžiaus bei sudėjimo žmonėms, tačiau ir organinius, medvilninius pirkinių maišelius, kurie dar sugeba nustebinti puikiais ir šmaikščiais užrašais ant jų. „Strainus“ svetainėje galite rasti kelių spalvų ir išmatavimų maišelių, kurie yra puikus pasirinkimas vykstant apsipirkti ar į paplūdimį, o taip pat gali būti ir nuostabi dovana žmonėms, kuriems rūpi gamtos tausojimas ar netgi paskatinimas tai daryti tiems, kurie per daug apie planetą negalvoja. Geriausias dalykas, norintiems įsigyti būtent šioje svetainėje – maišelio sudėtyje yra 100% medvilnės, tad tokia prekė bus tikrai patvari, ekologiška ir naudinga pasauliui. Negalite išsirinkti iš pateiktų krepšelių ar netenkina ten esantys užrašai? Ne bėda! „Strainus“ siūlo ir kitą paslaugą – neradus tinkamo dizaino, galite rašyti jiems laišką su pageidavimais, o parduotuvės darbuotojai padarys viską, kad jūsų svajonių krepšelis pasiektų jus ar jūsų artimą žmogų kuo greičiau.

Jeigu turite vaikų ar norite nustebinti pažįstamų kūdikių tėvus, galite tai padaryti įsigydami puikų smėlinuką – dydžių įvairovę sudaro bodžiukai tinkantys nuo pat gimimo iki dviejų metukų. Strainus.lt siūlo kelių ilgių rankoves ir daug šmaikščių užrašų, kurie papuoš jūsų kūdikį bei padės jam atrodyti išskirtinai ir originaliai. Svarbiausia detalė yra ta, jog smėlinukai taip pat sukurti iš 100% medvilnės, tad užtikrina ilgaamžiškumą ir patvarumą, taip pat yra malonūs ir nedirgina jautrios kūdikių odelės.  Nėra ko svarstyti, tai smagi ir daili dovana, kuri nustebins ne tik vaiko tėvelius, bet ir visus aplinkinius! Dar viena puiki žinia – jeigu neradote norimo užrašo ant pateiktų bodžiukų, „Strainus“ parduotuvė ir vėl siūlo Jums išeitį. Tereikia užsukti į jų svetainę, susirasti nurodytą elektroninio pašto adresą ir parašyti laišką su norimais pageidavimais, o jie padarys viską, kad kūdikis, kuriam bus skirtas smėlinukas atrodytų išskirtinai ir originaliai. Jeigu ieškote kitų vaikiškų rūbelių, taip pat drąsiai rašykite parduotuvės darbuotojams – jie pasiruošę padėti ir pasiūlyti tinkamiausius drabužius bei spaudą ant jų, tad tikrai nenusivilsite!

Taigi, jeigu ieškote puikios kokybės garderobo ar norite nustebinti pažįstamas poras, tėvelius ar suaugusius draugus, „Strainus“ parduotuvėje rasite viską, ko gali prireikti norint atrodyti originaliai, išskirtinai bei trokštant sukelti šypseną kitiems. Užsukite ir įsitikinkite patys!