Tenerifė – daugelio turistų pamėgta atostogų sala

skrydziai lektuvuTenerifė jau seniai yra viena iš labiausiai lankomų Ispanijos salų. Skrydziai lektuvu į šią salą vykdomi ypač dažnai – be abejo, pagyvėjimas pastebimas šiltuoju metų laiku. Todėl jei šiuo metu ruošiatės išvykti į Tenerifę, pats metas pradėti organizuoti savo kelionę.

Dabar galimi skrydziai is Varsuvos, Vilniaus, Kauno, Rygos ar Palangos – kokį maršrutą pasirinksite priklauso nuo jūsų konkrečios situacijos. Net jei skristi tektų iš kitos šalies miesto, pvz., jau minėtos Varšuvos, tai neturėtų sukelti nepatogumų. Lenkiją galima pasiekti labai paprastai ir greitai. Kad ir kokį maršrutą pasirinksite, galite neabejoti, kad skrydis į šią Ispanijos salą bus labai malonus ir sklandus. Kai nusileisite šioje saloje, negaiškite laiko – prieš jus laukia daugybė įvairių lankytinų objektų, kurių neturėtumėte praleisti pro savo akis.

Tenerifė savo lankytojams siūlo ne tik nuostabaus grožio paplūdimius, jaukius miestelius, įdomią kultūrą ir egzotišką gyvenimo būdą. Todėl pateiksime jums kelis patarimus, paversiančius jūsų atostogas įdomesnėmis ir turiningesnėmis.

 1. Visų pirma pasirūpinkite apgyvendinimu – Tenerifėje yra labai daug viešbučių, kurie siūlo skirtingo lygio komfortą, įkainojamą įvairiomis pinigų sumomis, todėl kiekvienas galės rasti geriausiai jų biudžetą atitinkantį pasiūlymą.
 2. Užsisakykite individualų pažintinį nardymą vakarinėje salos pakrantėje, kur milžiniški kalmarai slepiasi vulkaninėje faunoje ir floroje.
 3. Surenkite ekskursiją į „Mount Teide“ ir užkopkite į beveik 3 km aukštį. Tai bus žadą atimanti kelionė, kurios nepamiršite visą savo gyvenimą.
 4. Jei mėgstate kopinėjimą kalnais, tuomet išbandykite ir „Masca“ – laipiosite pro urvus, tarp įvairių skardžių ir galiausiai pasieksite pakrantę.
 5. Mėgaukitės pasivaikščiojimu po „Anaga“ kalnų slėnius. Vietiniai gyventojai pasiūlys jums vandens, šviežios žuvies ir kitų užkandžių.
 6. Išbandykite ir eko turizmą – pačioje natūraliausioje „Teno“ kalnų vietovėje.
 7. Žaiskite golfą 5 žvaigždučių „Costa de Adeje“ golfo kursuose.
 8. Plaukiokite banglentėmis ir deginkitės gražiausiuose Tenerifės paplūdimiuose.
 9. Apsilankykite salos pietuose esančiuose „Siam“, „Cueva del Infierno“, o taip pat ir šiaurėje esančiuose „Loro“ bei „Lago Martianez“ parkuose.
 10. Užsukite ir į istorinį „Garachico“ miestelį, kuriame galėsite įsigyti labai gražius rankų darbo gaminius – pastarieji galės tapti puikiais suvenyrais ir dovanomis.
 11. Jei keliaujate su savo antrąja puse, tuomet verta savo atostogas paversti labai romantiškomis ir smagiomis, pasirenkant „La Laguna“, „Puerto de la Cruz“ ar „La Orotava“.
 12. Mėgstate apsipirkinėjimą „TAX FREE“ parduotuvėse? Tuomet „Santa Cruz de Tenerife“ bus tai, ko ieškote – tai tikras drabužių ir elektronikos rojus.
 13. Jei esate paraglaidingo mėgėjai arba labai norite šią pramogą išbandyti pirmą kartą – nuvykite į „La Coruna“ arba pietuose esančią „Las Canadas“, kur galėsite pasimėgauti smagiais ir nepamirštamais skrydžiais dangumi.
 14. Linksminkitės Tenerifėje rengiamose fiestose ir festivaliuose.

Parašykite komentarą