Savo stiliaus nesuformuosite be aksesuarų

Bull Style

Suprantama, kad vis dar didelė dalis vyrų mano, kad savo išvaizdą puoselėti turėtų tik moterys, tuo tarpu vyrams to daryti visiškai nereikia. Tačiau akivaizdu, kad toks požiūris niekaip neatitinka šiuolaikinių laikų, t.y. dvidešimt pirmojo amžiaus, kuriame kasdien matome daugybę naujovių ir novatoriškų sprendimų, taipogi neaplenkiančių mados pasaulio. Todėl jei bent kartą buvote pagalvoję, kad pro savo namų slenkstį galite žengti nė nežvilgtelėję į veidrodį, labai klystate – tai būtų labai neatsakingas žingsnis, kuris ne tik nulemtų neigiamą aplinkinių požiūrį į jus, tačiau taip pat galėtų sujaukti ir visą jūsų dieną. Jei nenorite, kad taip nutiktų, nepamirškite kelių „Bull Style“ patarimų.

Kelnės, marškinėliai ir batai – manote, kad to visiškai pakanka norint būti pasiruošusiems išeiti į viešumą? Deja, bet norint tinkamai pasirūpinti savo išvaizda, reikia kur kas daugiau. Jums būtina suderinti ne tik dėvimus drabužius, tačiau nepamiršti ir vyriškų aksesuarų, kurie derėtų prie pasirinktų drabužių bei norimo pasiekti konkretaus tikslo.

Žinoma, galbūt jūs teigiate sau, kad aksesuarai taip pat skirti tik moterims, todėl jums net nereikia pradėti jų paiešką ir pasirinkimą. Tačiau toks požiūris tik parodytų, kad nemaža dalis vyrų aksesuarus vertina labai tiesmukai. Juk tai nėra tik auskarai ar grandinėlės ant kaklo. Aksesuarai apibūdina kur kas platesnį kiekvienam iš mūsų prieinamų pasirinkimų spektrą.

Tai reiškia, kad formuodami savo stilių neturėtume pamiršti apie kepures, skrybėles, akinius, šalikus, kaklaraiščius, peteliškes, sąsagas, pinigines, kortelių dėklus, diržus, apyrankes, pakabukus, žiedus, laikrodžius ir netgi kojines. Taip, jūs supratote visiškai teisingai! Visa tai yra priskiriama aksesuarams, todėl akivaizdu, kad kiekvieno iš mūsų įvaizdžiui didelės įtakos turi begalė skirtingų detalių.

Kita vertus, kai yra tiek daug vyriškų aksesuarų, turbūt jums kyla dar daugiau klausimų, susijusių su jų pasirinkimu ir suderinamumu? Tačiau neturėtumėte išsigąsti ir pulti į neviltį. Supraskite, kad jums nebūtina kaskart pasitelkti kiekvieną iš jų. Stenkitės išsiugdyti skonį ir saiko pojūtį. Tuomet jums bus kur kas lengviau suprasti, kuriuos aksesuarus konkrečiu atveju būtų galima pasirinkti ir kiek aksesuarų galėtų pakakti.