Renkamės vyrišką piniginę

pierre cardin piniginesKaip taisyklė, vyrai nelabai mėgsta apsipirkinėti. Tiesą sakant, daugelis vyrų retai net pagalvoja apie savo drabužių spintos ir aksesuarų atnaujinimą. Bet kaip ir visos taisyklės, taip ir ši, turi keletą išimčių, ir dažniausiai tuomet, kai kalbos objektu tampa vyriška piniginė.

Yra daug aspektų kurie svarbūs renkantis piniginę. Tarp svarbiausių būtų galima paminėti piniginės funkcionalumą, formą ir dydį. Vyriškos piniginės spalva, taip pat nėra paskutinis aspektas į kurį reikėtų atkreipti dėmesį renkantis šį aksesuarą.

Taigi, renkamės vyrišką piniginę. Visų pirma, renkantis piniginę, reikėtų pagalvoti, kokia piniginė šiuo metu yra mūsų kišenėje. Tikriausiai toks startas naujos piniginės paieškoje užtikrintų gerą pasirinkimą. Gal jums būtinai reikia firminės Pierre Cardin piniginės, o gal jus pilnai tenkintų ne tokio garsaus gamintojo aksesuaras?

Pavyzdžiui jei šiuo metu nešiojatės dviejų dalių vyrišką piniginę, kuri turi tik kelis skyrelius gryniesiems pinigams ir pora skirtukų kortelėms, o jūs dažnai nešiojatės daug grynų pinigų ir turite didelę krūvą mokėjimo kortelių – greičiausiai toks vyriškos piniginės modelis jums nėra tinkamas. Iš kitos pusės, gal savo dabartinėje vyriškoje piniginėje pastebite nedidelius niuansus, kuriuos norėtumėte turėti ir naujojoje savo piniginėje? Nors tai detalės, tačiau labai svarbios ir gali turėti didelę įtaką renkantis vyrišką piniginę.

Vėliau reikėtų pradėti galvoti ir apie savo aprangos stilių. Pagalvokite kokio stiliaus vyriška piniginė geriausiai derėtų prie jūsų aprangos. Galbūt prie darbinės aprangos labiausiai tiktų klasikinė ir prabangos elementų turinti piniginė, o prie laisvalaikio aprangos norėtumėt nešioti daugiau sportinio stiliaus piniginę? Tokiu atveju gal jums reikia dviejų piniginių?

Žinoma paskutinėje vietoje nereikia palikti ir piniginės funkcionalumo. Funkcionalumas juk yra bene pats svarbiausias vyriškos piniginės aspektas. Kiekviena piniginė privalo ne tik prisidėti prie jūsų individualaus stiliaus kūrimo, tačiau ir palengvinti kasdienybę. Norint visą savo turtą sutalpinti piniginėje taip, kad piniginė nebūtų išsipūtusi ir neplyštų, visuomet privalome pasirinkti tinkamiausią piniginės modelį. Dažniausiai taisyklė yra gan paprasta – jei į piniginę norite sutalpinti daug daiktų – tuomet jums reikia pasirinkti talpią trijų dalių piniginę, kurioje būtų pakankamai vietos ir skyrių mokėjimo ir nuolaidų kortelėms bei kitiems daiktams.

Parašykite komentarą