Plieninės konstrukcijos ir neribotos jų galimybės

Plieninių konstrukcijų angarai yra plačiai naudojami įvairiose pramonės ir ūkio šakose – nuo ​​žemės ūkio, gamybos ir paslaugų iki sandėliavimo ir sporto bei poilsio zonų. Daugelio pramonės šakų verslininkai vis labiau nori investuoti į plieninius angarus, kurie pamažu keičia masyvius ir brangius mūrinius pastatus.

Plieniniai angarai neabejotinai turi daug funkcinių vertybių, kurių dėka angarus galima nesunkiai pritaikyti įvairiausioms reikmėms. Tačiau platus plieninių angarų naudojimas daugelyje pramonės šakų nėra vienintelis tokio tipo konstrukcijų privalumas. Štai keletas jų.

1. Greitas konstrukcijų surinkimas

Lemiamas plieninių angarų privalumas yra tai, kad konstrukcijas galima statyti praktiškai ištisus metus, nepriklausomai nuo metų laiko ir nepalankių oro sąlygų. Palyginti su tradiciniais mūriniais pastatais, kurių konstrukcija labai priklauso nuo oro temperatūros, jie leidžia sutaupyti daug laiko. Plieniniai angarai yra gaminami iš plieninių profilių, suprojektuotų taikant tam tikrus skaičiavimo metodus. Tai reiškia, kad plieninio angaro statybai naudojame tokį plieno kiekį, kuris atitinka paskirtį ir suteikia reikiamą stiprumą. Toks elementų pasirinkimas ir angaro laikančioji konstrukcija ne tik pagreitina surinkimą dėl tinkamo medžiagos kiekio, bet ir leidžia parinkti geriausią pastato pamatų variantą. Visi plieniniai pastato elementai paprastai yra surenkami, o vietoje atliekami tik surinkimo darbai. Būtent tai turi įtakos ir pastato statybos laikui.

2. Mažesnės išlaidos

Kiekvienam verslininkui didelę reikšmę turi ne tik angaro pastatymo laikas, bet – žinoma – ir šios investicijos įgyvendinimo kaštai. Plieninių angarų atveju kaina pastebimai mažesnė dėl daugelio priežasčių, pavyzdžiui, konstrukciniai elementai yra daug lengvesni, o tai turi įtakos, pavyzdžiui, jų transportavimo išlaidoms. Be to, pastatas iš plieno yra paruoštas naudoti beveik iš karto po statybų pabaigos, o tai taip pat labai svarbu verslininkams.

3. Estetika

Kai kurie žmonės plieninius angarus vis dar laiko negražiais ir tarsi neapdorotais iki galo, o taip pat ir laikinus pastatus. Tuo tarpu dėl nuolat tobulėjančių gamybos technologijų ir inovatyvių medžiagų naudojimo modernios plieninės konstrukcijos yra pastatai ne tik patvarūs ir tvirti, bet ir turintys didelę estetinę vertę. Visapusiškas sprendimų suderinamumas ir galimybė montuoti daugybę skirtingų sistemų, pvz., fasado ar medžio dirbinių, reiškia, kad galimybės personalizuoti ir pritaikyti angarą pagal individualius kliento poreikius yra neribotos. Tokį plieninį pastatą galima nesunkiai integruoti į esamą infrastruktūrą, sukuriant vientisos erdvės įspūdį. Be to, tokių angarų plieninė stogo danga yra ne tik estetiška, bet ir patvari bei ilgaamžė.

4. Lengva modifikuoti ir išplėsti

Metaliniai angarai ypač sisteminiai, siūlo didžiules modifikavimo galimybes, kurios leidžia dinamiškai prisitaikyti prie vykdomos veiklos apimties pokyčių. Ne mažiau svarbu ir tai, kad modulinė angarų struktūra negeneruoja didelių išlaidų plėtimosi atveju, o didelę dalį panaudotų elementų galima panaudoti pakartotinai.

5. Projekto pritaikymas individualiems poreikiams

Naudodamiesi profesionalios, patyrusios įmonės, besispecializuojančios plieninių angarų statybose, paslaugomis, galite būti tikri, kad projektas bus pilnai pritaikytas jūsų poreikiams ir numatomam pastato panaudojimui. Plieninio angaro personalizavimo procesas prasideda projekto sukūrimo momentu, optimizuojant technologinius sprendimus ir surenkant atskirus elementus į galutinę vientisą konstrukciją.

Plieninių angarų kaina priklauso nuo daugelio aspektų ir yra skaičiuojama kiekvienam sumanymui individualiai. Daugiau apie plieninių angarų kainas ir nuo ko tai priklauso galite sužinoti čia: https://www.borga.lt/angarai-kaina/.