Planuojant pasinaudoti automobilių nuoma kelionėms

Automobiliu nuoma kelionems

Vis daugiau žmonių į savo planuojamas keliones būna linkę leistis automobiliu, tačiau tikrai ne kiekvienas žmogus nori tai daryti savo nuosava transporto priemone. Ir tam gali būti labai daug bei įvairių priežasčių. Todėl šiandien automobilių nuoma kelionėms tampa vis dažnesnis vartotojų pasirinkimas, kuris taip pat prisideda ir prie didesnio automobilių nuomos paslaugų teikėjų asortimento. Tačiau jei tai bus pirmasis kartas, kai jūs bandysite kreiptis į automobilių nuomos bendrovę, turėtumėte būti susipažinę su keliomis svarbiomis detalėmis.

Nuspręskite, kiek žmonių leisis į kelionę

Tai yra pirminis ir vienas iš pačių svarbiausių veiksnių, kuris nulems, kokį automobilį jūs pasirinksite savo būsimai kelionei. Kuo daugiau žmonių vyks į jūsų planuojamą kelionę, tuo erdvesnio automobilio jums reikės. Tačiau suprantama, kad jei kelionę planuojate dviese ar į ją leisitės trise, tuomet jums visiškai pakaks ir lengvojo automobilio, kuriame yra iki penkių sėdimų vietų.

Pagalvokite, kas vairuos pasirinktą automobilį

Kadangi jūs norite kreiptis į automobilių nuomos bendrovę, jums vertėtų pagalvoti ir apie tai, kas vairuos jūsų pasirinktą ir išsinuomotą automobilį. Šių paslaugų teikėjai vairuotojams taiko pakankamai griežtus reikalavimus, kurie įprastai būna bent 21 metų amžius ir bent 2 metų B kategorijos vairavimo stažas. Todėl svarbu, kad jūs iš anksto pagalvotumėte apie šį svarbų veiksnį.

Nepamirškite automobilio funkcionalumo

Jei jūs planuojate leistis į pakankamai tolimą ir ilgą kelionę automobiliu, jūs taip pat turite būti visiškai tikri, kad jūsų pasirinkta transporto priemonė pasižymės pakankamu funkcionalumu, kuris užtikrintų jūsų sklandesnę ir patogesnę kelionę. Kiekviena transporto priemonė yra skirtinga, todėl visiškai suprantama, kad jūs turėtumėte palyginti išsinuomoti siūlomus automobilius, atsižvelgiant į jų funkcionalumo lygį.

Jums reikės sumokėti užstatą

Jei nuomositės automobilį savo būsimai kelionei, jums reikės palikti ir piniginį užstatą. Labai dažnai užstato dydis būna lygus transporto priemonės KASKO frančizės dydžiui. Todėl nenustebkite, jei už lengvąjį automobilį jums reikės šių paslaugų teikėjams palikti apytiksliai 300 eurų. Tačiau vėlgi, neturėtumėte baimintis, nes ši suma jums bus grąžinta tuomet, kai automobilių nuomos bendrovei sugrąžinsite nepažeistą automobilį.

Užstato būtinybės galima išvengti

Tačiau jei nenorite mokėti užstato ir taip pat norite savo planuojamos kelionės metu jaustis dar saugiau ir ramiau, galite įsigyti automobilių nuomos bendrovės siūlomą papildomą draudimą, kuris eliminuos būtinybę sumokėti piniginį užstatą. Toks papildomas draudimas įprastai šių paslaugų teikėjų yra siūlomas tuomet, kai automobilį klientas planuoja išsinuomoti ilgesniam nei 7 dienų laikotarpiui.

Kuo ilgesniam laikui nuomositės – tuo mažiau mokėsite

Jei automobilį nuomositės ilgesniam laikotarpiui, tuomet viena para kainuos mažiau nei tuomet, jei automobilį išsinuomotumėte tik vienai parai. Todėl visuomet yra išmintinga iš anksto pagalvoti, kiek laiko jūs iš tikrųjų planuojate praleisti keliaudami ir koks nuomos laikotarpis jums būtų pats optimaliausias.