Patarimai verslininkams, kurie planuoja rinktis plienines duris komerciniam pastatui

Įsirengti tinkamas plienines duris komerciniam pastatui yra ne tik saugumo ir estetikos, bet ir prestižo klausimas. Iš aukščiausios kokybės medžiagų pagamintos durys pabrėžia verslininkų požiūrį į savo turto svarbą. Svarstote, kokias išorines duris pasirinkti? Tokiu atveju reikia susipažinti su svarbiausiais plieninių durų parametrais ir privalumais.

Plieninės durys – kuo jos išsiskiria?

Plieninės durys yra gaminamos iš karštai cinkuoto plieno, o lapo vidus užpildytas izoliacine medžiaga. Dėl daugiasluoksnės konstrukcijos plieninės durys nėra linkusios deformuotis ir puikiai tinka ir kaip įėjimas į pastatą, ir į pagalbines patalpas, garažą, rūsį ar sandėliavimo patalpas.

Durų dydis turėtų būti pritaikytas pagal individualius poreikius – tinkamas durų plotis turi garantuoti patogų naudojimą. Minimalūs matmenys yra 80 cm, toks dydis tinka visur, kur negalime pritaikyti platesnių durų. Naudojimo patogumas yra labai svarbus,  kasdien įeiname ir išeiname pro duris, nešame sunkius daiktus, todėl kuo jos platesnės, tuo geriau.

Plieninių durų privalumai:

  • Stiprumas ir ilgaamžiškumas. Aukštos kokybės plieninės durys gali tarnauti

kelis dešimtmečius, sėkmingai apsaugodamos patalpas nuo aplinkos poveikio ir bandymų įsilaužti.

  • Mažos eksploatavimo išlaidos. Tinkamai sumontuotos aukštos kokybės

plieninės durys praktiškai nereikalauja remonto.

  • Šilumos ir garso izoliacija. Šiuolaikinės plieninės durys pagamintos iš

plieninių lakštų su storu tarpsluoksniu, kad apsaugotų nuo šalčio ir pašalinių garsų.

  • Galimybė užtikrinti tikslų durų varčios tvirtinimą prie rėmo. Naujos

technologijos durys užsidaro hermetiškai.

  • Estetika. Sėkmingai įsilieja į pastato interjerą ir atitinka savininkų skonį bei

poreikius.

Plieninėms durims gaminamos patikimos spynos, pasižyminčios dideliu atsparumu įsilaužimui, aukštos kokybės jungiamosios detalės, technologiškai reguliuojami vyriai, akys su prailgintu matymo kampu. Duris galima papildyti stiklo arka ar įstiklintais šoniniais pratęsimais. Visi šie elementai padidina jų patrauklumą.