Patarimai renkantis auksinius auskarus

Auksinius auskarus patariama rinktis pagal veido formą, veido odą, pagal amžių ir panašiai. Šie papuošalai yra mėgstami ypač merginų, moterų tarpe, turbūt pas kiekvieną moterį, papuošalų dėžutėje rastume vieną ar kelias poras auskarų. Jeigu veidas platus, dailiausiai- tiks ilgi ir siauri auskarai, jei veidas siauras, jį vizualiai paplatins apvalūs, masyvūs auskarai, prie ovalaus veido tiks lenkti, raityti auskarai, kvadratinio veido savininkei, tiks apvalūs auskarai. Auksinių auskarų spalva turėtų tikti prie veido spalvos, jeigu jūsų veido oda turi šaltų spalvų atspalvių, jums tiks baltasis metalas, o šiltajam tipui patariama rinktis geltonus metalo atspalvius. Renkantis pagal amžių tai vyresnio amžiaus moteriai tiks brangesni klasikiniai auskarai, gali būti su mažais perliukais ar deimantais. Šventiniam vakarui tiks stambūs, ilgi auskarai, puošti brangakmeniais, tokie vakariniai auskarai žvilgės ir spindės dirbtinnėje šviesoje.

Iš kokių medžiagų gaminami auskarai?

Labiausiai vertinami auskarai pagaminti  iš geltono, raudono, balto aukso tai prabangus ir atsparus metalas ir turi išliekamąją vertę, papuošalai pagaminti su brangakmeniais, perlais, gintaru ir kitais akmenukais, tokie auskarai  atrodo labai solidžiai ir elegantiškai. Sidabriniai auskarai taip pat yra populiarus, iš šio metalo pagaminti papuošalai gali būti skirtingų dydžių, formų ir dizainų. Sidabriniams gaminiams reikalinga daugiau priežiūros, nes šis metalas nuo aplinkos poveikių patamsėja, dėlto jo kaina  yra mažesnė, lyginant su auksiniais.

Vaikiški auskarai

Auksiniai ar sidabriniai vaikiški auskarai vertinga dovana vaikui gimtadienio ar krikštynų proga. Dovanos žaismingos, praktiškos, vertingos: auksiniai papuošalai, pakabukai, kolje, vaikiškų įrankių rinkiniai ir kiti aksesuarai primins ypatingą šventę. Juvelyrikoje naudojama įvairių tauriųjų metalų, bet aukse aptinkamas mažiausias nikelio kiekis, todėl nešiojant auksinius auskarus, alerginė reakcija pasireiškia rečiausiai, auksas yra tinkamiausias vaikiškiems auksiniams auskarams. Vaikiški juvelyriniai dirbiniai gaminami iš aukščiausios kokybės medžiagų, gali būti puošti nedideliais briliantais, lengvi, minimalistiniai ir spindėti prabanga, tiks bet kokio amžiaus mergaitėms. Mėgstantys klasiką renkasi geltoną auksą, vaikams populiaru pirkti ir balto aukso papuošalus.