Naujos statybos butai Vilniuje: kaip išsirinkti?

Vilnius yra tas Lietuvos miestas, kuris pirmauja būstų pirkimo ir pardavimo sandorių skaičiumi. Čia kiekvienais metais perkama ir parduodama daugiausiai NT turto. Ieškantys būsto Vilniuje dažnai dairosi į naujus daugiabučių projektus. Naujos statybos butai Vilniuje itin populiarūs. Čia galima rasti labai įvairių ir įdomių pasiūlymų. Tad kaip išsirinkti labiausiai tinkantį Jums?

Susiplanuokite biudžetą

Tai yra svarbiausias žingsnis, kurį reikia padaryti ieškant būsto. Labai daug priklauso nuo to, kiek ketinate išleisti buto pirkimui. Vilniuje yra labai daug ir įvairių butų pasiūlymų, tad ieškoti bus daug lengviau, jeigu iš karto nusibrėšite biudžeto ribą. Verta pastebėti, kad naujos statybos butai Vilniuje kainuoja kiek brangiau nei senos statybos, tačiau naujiems butams daug lengviau gauti būsto paskolą iš banko.

Apžvelkite skelbimus

Kai esate numatę biudžetą, galite pradėti ieškoti jį ir Jūsų lūkesčius atitinkančio buto pasiūlymo. Pirmiausia, apsidairykite įvairiuose skelbimų portaluose, kur būstų pardavimo pasiūlymus skelbia ne tik agentūros ir brokeriai, bet ir paprasti pavieniai gyventojai,. Čia galėsite pradėti orientuotis, kokia rinka šiuo metu yra, kokių pasiūlymų Vilniuje galima rasti ir kas iš jų patenkina Jūsų lūkesčius. Įvertinkite ne tik už kokią kainą butai parduodami, bet ir koks yra jų išplanavimas, koks šildymo tipas, kokios kvadratūros butai siūlomi. Pagal tai pasirinkite bent kelis Jums patikusius variantus.

Pasidomėkite naujais projektais

Naujos statybos butai Vilniuje labai dažnai siūlomi pirkti tiesiai iš statytojo. Todėl nepamirškite pasidomėti ir šiuo metu kuriamais arba jau parduodamais butais naujausiuose NT projektuose. Vilniuje tokių yra nemažai. NT projektų vystytojai siūlo išskirtinius ir modernius butus netikėtose vietose. Būtinai pasižvalgykite šių projektų pasiūlymuose ir taip pat pasižymėkite bent kelis Jums patikusius variantus, kad galėtumėte palyginti su jau turimais pasirinktais butais.

Sudalyvaukite atvirų durų dienoje

Apsispręsti padės gyva buto apžiūra. Jeigu Jūsų sąraše jau yra keli Jums patikę naujos statybos butai, skirkite laiko visų jų apžiūrai. Kai parduodami butai naujuose projektuose, dažniausiai organizuojamos atvirų durų dienos, kuomet galite apžiūrėti skirtingus butus, pasivaikščioti po naujai kuriamo kvartalo teritoriją. Skirkite laiko apžiūrai, nes tai padės geriausiai įvertinti, ar Jums patikęs butas iš skelbimo tikrai atitinka Jūsų lūkesčius ir tikrai norėtumėte jame gyventi.