Naujos skalbimo mašinos įsigijimas

Skalbimo masinos

Šiandien skalbimo mašinos (arba skalbyklės) būtinybė mūsų namuose yra neginčytina. Tai yra buitinės technikos prietaisas, kuris taupo mūsų brangų laiką ir tampa tikrų tikriausiu pagalbininku kasdieniuose namų ruošos darbuose. Todėl tuomet, kai mums tenka susidurti su savo naudojamos skalbimo mašinos techniniais gedimais, turime pagalvoti apie naujos skalbimo mašinos įsigijimą.

Žinoma, tai yra labai atsakingas sprendimas, kadangi dažniausiai skalbimo mašina tampa ir nemenka investicija. Kita vertus, taupyti perkant skalbimo mašiną tikrai nevertėtų, kadangi jūs investuojate į ilgaamžį produktą, kuris jums turėtų tarnauti ne vienerius metus, nekeliant jokių papildomų sunkumų ir nepatogumų.

Taigi, pateiksime keletą patarimų, kurie jums turėtų praversti renkantis naują skalbimo mašiną.

Kokio tipo skalbimo mašinos jums reikia?

  • Iš priekio pakraunama skalbimo mašina. Tai yra pats populiariausias skalbimo mašinos tipas, todėl rinkdamiesi iš tokio tipo skalbimo mašinų jūs turėsite galimybę rinktis iš didžiausio asortimento.
  • Iš viršaus pakraunama skalbimo mašina. Dažnai iš viršaus pakraunamą skalbimo mašiną renkasi tie vartotojai, kurie skalbimo mašinai yra numatę mažesnę erdvę, t.y. tokios skalbimo mašinos plotis būna mažesnis, o gylis – didesnis.

Skalbimo mašinos talpa

Tai yra dar vienas labai svarbus veiksnys, kurį vertėtų įvertinti prieš pasirenkant vieną ar kitą naujos skalbimo mašinos modelį. Skalbimo mašinos talpa nulemia tai, kiek vieno skalbimo metu į ją galima sutalpinti drabužių ar kitų norimų išskalbti audinių.

Jei skalbiate rečiau ir gyvenate vieni, tuomet jums nebūtina rinktis didelės talpos skalbimo mašinos (nes tuomet ji užims ir daugiau vietos). Tačiau jei jūsų šeima didelė ir skalbti tenka bent du ar tris kartus per savaitę, tuomet vertėtų dairytis didesnės talpos skalbimo mašinos.

Skalbimo mašinos energijos sąnaudos

Dar vienas labai aktualus aspektas, kurio negalima praleisti pro savo akis. Šiuolaikiniai skalbimo mašinų modeliai pasižymi skirtingomis elektros energijos sąnaudomis.

Energijos klasės skalė yra nuo A+++ iki D. Todėl jei jūs norite, kad jūsų pasirinkta ir naudojama skalbimo mašina sunaudotų kuo mažiau elektros energijos ir padėtų jums daugiau sutaupyti, turėtumėte ieškoti A+++ klasės skalbimo mašinos modelio.