Naujos ar dėvėtos padangos? Ką siūlo skelbimai?

padangos skelbimuoseKaip žinia, kiekvienas vairuotojas kiekvienais metais savo automobilio padangas turi pakeisti du kartus – nebent naudojamos demisezoninės padangos. Tai reiškia, kad artėjant žiemai – uždedamos žieminės, o atšilus orams – vasarinės padangos. Be abejo, įprastai tai nėra labai pigus pirkinys. Ir nepaisant to, kad naudojamas padangas vairuotojai keičia apytiksliai kas tris sezonus, vis dėlto nemenkas dėmesys visuomet yra skiriamas jų kainai.

Būtent todėl artėjant naujam sezonui nemaža dalis vairuotojų kelia klausimą, ką pasirinkti – naujas ar naudotas? Vienareikšmio atsakymo nėra ir negalėtų būti. Kiekvieno vairuotojo poreikiai yra labai skirtingi, o ir biudžetas nėra vienodas.

Galbūt kai kurie iš jūsų galite sau leisti padangas keisti kiekvieną sezoną? O gal stengiatės sutaupyti ir turimas automobilio padangas naudojate bent keturis ar penkis sezonus? Tiek vienu, tiek ir kitu atveju pastebimas akivaizdus skirtumas, todėl visų pirma reikėtų atsižvelgti į savo poreikius.

Be abejo, jei perkate visiškai naujas padangas, jas galėsite naudoti kur kas ilgiau, nei tuo tarpu, kai ieškote naudotų. Tačiau naudotos neabejotinai kainuos pigiau. Pavyzdžiui, automobilių padangos transporto skelbimuose yra siūlomos kiekvieną dieną. Vartotojai parduoda tiek naujas, tiek ir naudotas padangas, todėl kiekvienas automobilio savininkas turi puikias galimybes įsigyti tai, kas geriausiai atitinka jo lūkesčius.

Kita vertus, jei visuomet didžiausią dėmesį skiriate saugumui ir kokybei, vertėtų rinktis visiškai naujas ir nei karto nenaudotas padangas. Nors toks pirkinys kainuos gerokai brangiau, galite būti tikri, kad tai bus labai gera investicija. Važiavimas taps saugesnis, lygesnis, patikimesnis ir be jokios abejonės – malonesnis.

Žinoma, negalima sakyti, kad šių savybių nerasime kalbėdami apie naudotas padangas. Tiesiog pastaruoju atveju jas naudosite trumpiau. Na ir galiausiai – visuomet patariama padangų pasirinkimui skirti daugiau savo laiko. Jei rinksitės labai atidžiai ir neskubėdami (padangų pasirinkimo procesą pradėsite gerokai anksčiau nei baigsis privalomas padangų keitimo laikas), tuomet taip pat turėsite puikią progą rasti naujas ir kokybiškas padangas už ypač prieinamą kainą. Tokiu atveju sutaupysite ir džiaugsitės ilgaamžiu pirkiniu.

Parašykite komentarą