Naujas automobilis: pirkti ar nuomotis?

automobiliu nuoma

Lietuva – viena iš tų valstybių, kur šalies gyventojams skaičiuojant statistiškai tenka itin daug automobilių. Neseniai atliktas tyrimas parodė, kad Lietuvoje yra per 2 milijonus eksploatuojamų lengvųjų automobilių. Ypač populiarus ir automobilių pirkimas – yra turgų, automobiliais prekiauja privatūs asmenys, skelbimai talpinami ypač populiariuose portaluose. Daugelis žmonių tikriausiai nė nesusimąsto, kad yra ir kitų alternatyvų – automobilio visiškai nebūtina pirkti, nes jį galima išsinuomoti. Auto nuoma Vilnius – patraukli paslauga.

Pasirinkus ilgalaikę automobilio nuomą, kuri dar vadinama veiklos nuoma, transporto priemonę galima išsinuomoti vos už 10 eurų parai. Tokia auto nuoma Vilniuje vis populiarėja, nes daug laiko prie automobilio vairo praleidžiantys žmonės puikiai suvokia, kiek kainuoja automobilio remontas, priežiūra, jau neskaitant pačios naujo ir kokybiško automobilio kainos. Pasirinkus ilgalaikę nuomą nereikia skaičiuoti, kiek kilometrų per parą nuvažiuota, nereikia perdėtai tausoti automobilio ir kitaip baimintis.

Kodėl automobilių nuomos kainos – vis palankesnės klientams?

Daugelis teiraujasi, kodėl auto nuomos kainos po truputį krenta ir lietuviams tampa vis palankesnės. Atsakymas paprastas – konkurencija. Daugiausia klientų „susišluoja“ tie, kurių įkainiai yra patraukliausi. Ypač konkurencija padidėja ne sezono metu, tai yra vėlyvą rudenį, žiemą, ankstyvą pavasarį, kai žmonės automobilius statistiškai nuomojasi rečiau (čia omenyje labiau turima trumpalaikė nuoma). Ne sezono metu galima tikėtis įvairių palankių pasiūlymų, pavyzdžiui, siekdama išlaikyti lojalius klientus, nuomos kompanija kelias dienas gali pasiūlyti automobiliu naudotis visiškai nemokamai, suteikti nuolaidų kortelę ir panašiai. Taigi auto nuoma Vilnius patraukia ne tik miestiečių, bet ir miesto svečių dėmesį.

Užstato dažniausia nereikia

Užstatas už nuomojamus automobilius dažniausia imamas užsienio valstybėse, tuo tarpu Lietuvoje, ypač smulkesnės nuomos kompanijos tokią praktiką po truputį „išgyvendino“. Paprasti automobiliai nuomojami be užstato, retesniais atvejais užstatas gali būti imamas jei norima išsinuomoti naują prabangų automobilį. Tiesa, užsienio kompanijos, Lietuvoje turinčios savo atstovybes, vis dar prašo užstato už bet kuriuos savo nuomojamus automobilius. Tų, kurie rimtai svarsto apie gerą automobilį, neišgąsdins nei tokio tipo auto nuoma Vilniuje.

Parašykite komentarą