Nakvišų aliejus ir hormonų pusiausvyra

nakvisu aliejus

Vartotojai, kurie pakankamai daug dėmesio skiria savo sveikatai ir stengiasi propaguoti sveiką gyvenseną, pastaruoju metu vis dažniau atsigręžia į kuo natūralesnius sprendimus, iš kurių vieni yra eteriniai aliejai. Žinoma, dabartinis eterinių aliejų pasirinkimas yra daugiau nei didelis. Kiekvienas vartotojas, nepaisant to, su kokiomis sveikatos problemomis besusidurtų, gali atrasti jam tinkamiausią ir labai efektyviai veikiantį aliejų. Kaip bebūtų, šiomis dienomis nemaža dalis žmonių susiduria su hormonų pusiausvyros sutrikimais, odos, plaukų ir kaulų problemomis, todėl tokiais atvejais nereikėtų pamiršti, kad egzistuoja natūralus ir efektyviai veikiantis nakvišų aliejus.

Turbūt jau esate girdėję, kad mūsų organizmui būtina gauti pakankamai sočiųjų rūgščių (pvz., omega 3, 6 ir kt.), kurios padeda mūsų kūno ląstelių gamybos, atstatymo ir apsaugojimo procese. Kaip žinia, sočiosios rūgštys mūsų organizme nėra gaminamos, o tai reiškia, kad pastarąsias turėtume gauti vartodami pilnavertį ir sveiką maistą.

Sočiosios rūgštys turi didelės teigiamos ir tiesioginės įtakos daugeliui mūsų organizme vykstančių procesų. Be to, jos gerina ir smegenų veiklą ir padeda pagerinti bendrą organizmo būklę. Tuo tarpu nakvišų aliejuje yra daug jau minėtų omega-6 sočiųjų rūgščių. Jos padeda efektyviau po mūsų organizmą išnešioti įvairius vitaminus, tokius kaip A, D, E ir kt. Be abejo, tai nėra vieninteliai privalumai, kuriais pasižymi nakvišų aliejus, todėl apie teigiamą nakvišų aliejaus nauda verta pakalbėti plačiau.

Odos problemų šalinimas nakvišų aliejaus pagalba

Daugybė žmonių kasdien kenčia nuo įvairių odos problemų, kurių viena iš dažniausių yra aknė. Įprastai aknė atsiranda dėl hormonų pusiausvyros sutrikimo, todėl visiškai suprantama, kad tokiu atveju norint jos atsikratyti, reikėtų atkurti tinkamą hormonų pusiausvyrą. Tai padeda padaryti nakvišų aliejus. Be to, pastarasis aliejus gali efektyviai prisidėti prie egzemos, atopinio dermatito ir kitų odos ligų gydymo. Tuo tarpu norintiems atnaujinti savo odą, nakvišų aliejus taip pat gali labai nesudėtingai pagelbėti.

Nakvišų aliejus geba subalansuoti hormonus

Labai dažnai nakvišų aliejus yra rekomenduojamas moterims, kurių hormonų pusiausvyros disbalansas dažnai būna įtakotas menstruacijų ciklo. Kadangi nakvišų aliejuje yra mūsų organizmui reikalingų sočiųjų rūgščių, minėto pobūdžio problemos yra išsprendžiamos kur kas efektyviau, sumažinant bet kokius nemalonius pojūčius ir skausmus. Nakvišų aliejus taipogi neretai pasitelkiamas ir siekiant atsikratyti papildomų kilogramų (viršsvorio problema taip pat dažnai būna nulemta hormonų pusiausvyros sutrikimų).

Sustabdykite plaukų slinkimą pasitelkiant nakvišų aliejų

Gyvename laikais, kuomet mus kasdien veikia daugybė neigiamų aplinkos veiksnių. Tai yra neišvengiama, todėl jei tinkamai neprižiūrime savo odos ir plaukų, neilgai trukus galime susidurti su rimtomis problemomis, kurių viena neabejotinai yra plaukų slinkimas. Be abejo, šios problemos atsiradimui didelės įtakos turi ir hormonų disbalansas, įvairios ligos, nesveikas gyvenimo būdas ir kt. Tačiau nepaisant minėtų priežasčių, nakvišų aliejus gali sustabdyti plaukų slinkimą ir sutvirtinti plaukus.