Moteriški chalatai vestuvėms – patarimai, kaip išsirinkti?

Buitiniai drabužiai labai veikia moters nuotaiką ir net jos savijautą. Galų gale, kad ir ką būtų galima pasakyti, rytinė kava gražiame, patogiame chalate atrodo tikrai skanesnė, kaip ir šilta vakarienė po dušo patogiame, minkštame chalate.

Todėl šiuolaikiniai gamintojai sukuria neįprastas ir nuostabiausias tokių iš pažiūros paprastų drabužių kolekcijas. Moteriški chalatai gaminami įvairių atspalvių su atspaudais, raštais, siuvinėjimais, skirtingų stilių ir iš įvairių medžiagų.

Chalatas yra dviprasmiškas dalykas. Vieniems jis stipriai asocijuojasi su tipiškos namų šeimininkės su rankšluosčiu ant galvos ir šviežių agurkų kauke įvaizdžiu, o kitiems – viliojanti diva buduare su šilko chalatu. Vienaip ar kitaip, kas antra mergina turi chalatą, o kai kuriais atvejais tai tiesiog nepakeičiamas daiktas spintoje. Savaitgalis prie jūros, pižamos vakarėlis su draugais ar romantiškas vakaras su mylimu žmogumi – šis drabužis daugeliu atvejų atrodo tinkamas. Pagrindinis chalato privalumas yra tas, kad jis gali nepastebimai paslėpti figūros trūkumus ir jei reikia, pabrėžti silueto moteriškumą. Todėl šilkiniai chalatai  gali tapti puikia dovana vestuvėms. Moterys, slepiančios savo grožį nuo išorinio pasaulio, atsiskleidžia tik savo vyrui, pirmenybę teikdamos būtent šiam drabužių spintos elementui.

Paprastai merginos tradiciškai perka baltą šilkinį chalatą, dekoruotą subtiliais nėriniais, pabrėždamos jų rafinuotumą ir moteriškumą. Šilko balti chalatai siuvami skirtingais stiliais: nuo griežtų minimalistinių formų iki romantiškų nėrinių su raukiniais ir raišteliais. Perkant svarbu įsiklausyti į save,  pasirinkti tinkamą modelį, daugiausia dėmesio skiriant norimam įvaizdžiui.

Šilkiniai ar permatomi audiniai, gipiūrinė apdaila, gili iškirptė padarys išvaizdą seksualią. Tokie chalatai daro įspūdį tiek subtilių pastelinių spalvų, tiek gilių jausmingų šokolado, raudonos, violetinės spalvos atspalvių. Šilko medžiagos dėka jie yra labai malonūs odai ir turi gražų, elegantišką dizainą.