Mikroautobusų nuoma Vilniuje: vis daugiau žmonių savo šventės neįsivaizduoja be šios transporto priemonės!

mikroautobusu nuomaMikroautobusas – transporto priemonė, dydžio bei talpos prasme atsidurianti tarp lengvojo automobilio ir autobuso. Priklausomai nuo mikroautobuso modelio bei įrengimo, ši transporto priemonė gali tarnauti kaip keleivių arba krovinių pervežimo priemonė. Prie liaudiškai vadinamojo „mikriuko“ vairo sėstis gali daugelis – tam pakanka turėti B kategoriją. Tačiau mikroautobusas stovi toli gražu ne dažname garaže. Įvertinus santykį tarp to, kaip dažnai mus reikalinga ši transporto priemonė ir kokios yra jos naudojimo sąnaudos (degalų sunaudojimas ir kaina, privalomasis civilinės atsakomybės draudimas, techninė apžiūra, remonto kaštai ir panašiai), akivaizdi išvada, jog mikroautobusų nuoma Vilniuje yra geresnis variantas nei įsigijimas.

Žmogus, įpratęs net ir menkiausius atstumas įveikti „ratuotas“, staiga netekęs savo automobilio, gali pasijusti kaip savotiškai neįgalus. Lengvasis automobilis – būtinybė, tuo tarpu mikroautobusas reikalingas tik išskirtiniais atvejais, pavyzdžiui:

  • kraustantis, kai reikia iš vienos vietos į kitą pervežti daug arba didesnių gabaritų daiktų;
  • keliaujant, kai viena transporto priemone vykti pageidauja didesnis skaičius asmenų, besivežančių su savimi gausų bagažą;
  • švenčių (vestuvės, bernvakariai, mergvakariai ir panašiai) metu, kai mikroautobusas tampa ne tik transporto priemone, bet ir pramogos galimybe.

Paskutinis variantas – mikroautobusų nuoma Vilniuje, orientuota į švenčių tematiką, tampa vis paklausesnis. Iš pirmo žvilgsnio mikroautobusas yra visiškai papastas ir netgi ne išvaizdus (nepalyginsi su grakščių formų limuzinu!). Daugeliui tai siejasi tik su jau minėtų krovinių gabenimu ar žmonių vežimu į darbo vietą. Tačiau šiandien mikroautobusai šventėms yra itin populiarūs ir tampa rimtu konkurentu minėtiems limuzinams. Kodėl? Nes tai patogu, originalu ir ganėtinai nebrangu. Kai kurios nuomos bendrovės savo autoparką pritaiko būtent šiam tikslui, aktyviai bendrauja su renginių organizatoriais, ieškančiais savo klientams patrauklaus transporto. Išskirtinai šventėms skirti mikroautobusai yra originaliai papuošiami iš išorės, patraukliai įrengiamas vidus, nepamirštant tokių elementų kaip patogios sėdynės, vaizdo ir garso aparatūra, šildymo sistema, kondicionieriai, o kartais pasirūpinama ir laisva erdve, tarkime, šokiams. Mikroautobusų nuoma Vilniuje, atsižvelgiant į kliento pageidavimus, galima ir su vairuotoju. Šventės metu tai itin aktualu. Vairuotojas, sėdantis už „švenčiančio mikroautobuso“ vairo, tikrai netildys šėliojančiųjų (proto ribose!), o netgi, reikalui esant, prisidės prie pakilios nuotaikos kūrimo.

Parašykite komentarą