Lytinių santykių metu apsisaugokite

Prezervatyvai

Kaip manote, dėl kokios priežasties prezervatyvai yra tokie populiarūs visame pasaulyje? Jei paklaustumėte bet kurio gatvėje sutikto žmogaus, kokią kontraceptinę priemonę naudoti, jei nenorite susidurti su neplanuotu nėštumo ar užsikrėsti lytiniu keliu plintančiomis ligomis, bene kiekvienas atsakytų, kad reikia naudoti prezervatyvus. Taip yra dėl kelių labai paprastų priežasčių, kurios yra aktualios daugumai vartotojų, t.y. nedidelė kaina ir didžiulis efektyvumas.

Nei viena kita kontraceptinė priemonė negali suteikti apsaugos nuo abiejų minėtų aspektų. Pavyzdžiui, jei moteris naudos tik kontraceptines tabletes, apie apsaugą nuo lytiniu keliu plintančių ligų galite pamiršti. Tuo tarpu, kai naudojami prezervatyvai – vartotojai turi didžiulę apsaugą, todėl gali mėgautis saugiu ir labai maloniu lytiniu aktu.

Juk visi puikiai žinome, kokia didelė problema šiomis dienomis yra lytiniu keliu plintančios ligos. Jos kasmet nusineša labai daug gyvybių, todėl negalima ignoruoti akivaizdaus fakto – jei dažnai keičiami sekso partneriai ir lytinio akto metu nėra naudojami prezervatyvai, tikimybė užsikrėsti viena ar kita liga padidėja ne vieną kartą.

Įsigyti prezervatyvus dabar yra labai nesudėtinga. Jei jaučiate gėdą juos pirkdami maisto prekių parduotuvėje ar vaistinėje, to daryti tikrai neprivalote. Pakanka pasinaudoti elektroninėmis parduotuvėmis ir labai greitai iki jūsų namų durų atkeliaus jūsų užsakytas siuntinys, kuriame bus visi jūsų reikalavimus atitinkantys prezervatyvai.

Kai yra tokia didelė šių apsisaugojimo priemonių įvairovė, kodėl turėtume nesaugoti savęs ir savo antrosios pusės? Net jei pasitikite savo antrąja puse ir žinote, kad nėra jokios galimybės užsikrėsti lytiniu keliu plintančiomis ligomis, paklauskite savęs ar jau planuojate šeimos pagausėjimą? Jei ne, prezervatyvai turėtų būti naudojami kiekvieno lytinio akto metu. Tik tokiu būdu išvengsite to, kas jau buvo minėta.

Jei apsilankysite internete, pvz., https://www.prezervatyvai.net/, akimirksniu prieš save išvysite šimtus skirtingų prezervatyvų modelių. Kai rinksitės prezervatyvus, būtinai atsižvelkite į jų dydį. Ties kiekviena prezervatyvu rūšimi yra parašytas jų dydis, todėl bus kur kas paprasčiau pasirinkti tokius prezervatyvus, kurie jums nespaus ir nebus per dideli. Taip pat, jei iki šiol manėte, kad prezervatyvai sumažina sekso metu patiriamus pojūčius, būtinai atsižvelkite į jų išskirtines savybes, pvz., galite rasti šildančių arba šaldančių prezervatyvų, taip pat ne išimtis ir skirtingų formų apsisaugojimo priemonės, kurios ne tik vyrui, bet ir moteriai suteikia aštresnius pojūčius, kurie paįvairina seksualinį gyvenimą. Visa tai svarbu, jei norite, kad jūsų lytiniai santykiai taptų labai kokybiški, pilnaverčiai, malonūs ir svarbiausia – būtų labai saugūs.