Kur NT nuoma yra brangiausia

patalpos pardavimuiIeškote kuriame mieste butu nuoma būtų pati brangiausia? Jei taip, nėra ko abejoti, kad įprastai tai būna Vilnius (nebent kalbėsime apie sezono metą ir kurortinius Lietuvos miestelius). Be to, jei jus domina tokie klausimai, greičiausiai jūs svarstote investuoti į nekilnojamąjį turtą, kuris galėtų jums generuoti reguliarias nuolatines pasyvias pajamas. Ir tai neabejotinai yra sveikintinas siekis. Kuo daugiau dėmesio skirsite savo finansinės padėties gerinimui ir naujų galimybių paieškai, tuo geresnių rezultatų galėsite pasiekti. Todėl jokiu būdu nereikėtų sėdėti sudėjus rankų ir laukti, kol gyvenimas pats pateiks daugiau puikių galimybių. Reikia veikti čia ir dabar, todėl jei jūs turite galimybę investuoti arba žinote, kad galėsite gauti būsto paskolą, kodėl gi neinvestavus į nekilnojamąjį turtą?

Juk šiuo atveju kalbame apie NT objektą, kuriame patys negyvensime. Jį nuomosime kitiems vartotojams, kurie kiekvieną mėnesį mums mokės nustatytą pinigų sumą, padengiant būsto nuomos ir komunalinių išlaidų kaštus. Jei NT objektą įsigysite skolintais pinigais (t.y. gavę banko jums suteiktą būsto paskolą), tuomet tikėtina, kad kurį laiką visa nuomininkų jums mokama suma keliaus banko paskolos padengimui. Tačiau jei jūsų būstas, kurį įsigysite, bus labai puikioje vietoje ir jo įrengimas bus nepriekaištingas, didelė tikimybė, kad už jo nuomą gausite dar daugiau, o tai reiškia, kad padengus mėnesį banko paskolos grąžinimo įmoką, jums liks papildomų pajamų.

Tuo tarpu, jei būstą įsigysite savo asmeninėmis lėšomis, akivaizdu, kad savo pelną galėsite skaičiuoti jau pirmąjį mėnesį. Tokiu atveju jums nereikės padenginėti būsto paskolos ir galėsite gerokai greičiau sulaukti norimo NT atsiperkamumo. Kita vertus, nereikėtų pamiršti, kad butai nėra vienintelis galimas pasirinkimas, kuris neša nuolatines pasyvias pajamas. Taip pat galite pasidomėti, kokiomis perspektyvomis pasižymi patalpos pardavimui. Žinoma, kalbame apie komercinės paskirties patalpas, kurias įprastai nuomojasi įmonės ir fiziniai asmenys, vykdantys tam tikrą komercinę veiklą.

Jei pasidomėtumėte dabartine nekilnojamojo turto rinkos situacija, pastebėtumėte, kad pastaruoju metu Vilniuje statoma labai daug naujų verslo centrų, kuriuos parduodamos ir nuomojamos komercinės paskirties patalpos. Jei turite papildomų lėšų, tai gali tapti labai puikia investicija į jūsų ateitį, kadangi puikiose strateginėse vietose esantys biurai įprastai visuomet yra užimti. Tai reiškia, kad yra didelė jų paklausa juridinių subjektų tarpe.

Taigi, nors įvardijome vos kelis NT objektus ir galimybes į juos investuoti savo arba banko skolintus pinigus, tai turėtų būti puikios priemonės, padedančios sutvirtinti jūsų finansinį pagrindą ir leidžiančios būti tikresniems dėl savo ateities. Todėl jei norite įsigyti paklausų ir sėkmingai ateityje pasyvias pajamas generuosiantį nekilnojamojo turto objektą, nieko nelaukę peržiūrėkite internetinius NT skelbimų portalus ir pasirinkite tai, kas padėtų jums pasiekti jūsų tikslą.

Parašykite komentarą