Kreditai nedirbantiems – ar paskolos asmenims, kurie neturi jokių finansinių pajamų, yra gerai?

Ar gali paskolas gauti asmenys, kurie neturi jokio darbo, neturi jokių oficialių pajamų? Taip, paskolą gauti gali, tačiau tik kai kuriose bendrovėse, kadangi šiuo metu Lietuvoje yra iš tiesų sugriežtintos sąlygos, šiuo klausimu. Prieš kurį laiką buvo visai uždarytos dvi kreditų teikimo bendrovės, kadangi jos teikė paskolas nedirbantiems žmonėms, o tai daryti draudė įstatymai, dėl tokios priežasties ir buvo sustabdyta jų veikla, tačiau žmonės, kurie buvo skoloje šiai bendrovei, paskolą turi grąžinti, kadangi sutarties sąlygos liko galioti, paskolų negali gauti tik nauji svetainės lankytojai, kadangi tai nusprendė teismas, o ar kažkada tai galės jie vėl daryti – lieka neaišku, todėl dvi vietos, kuriose žmonės, kurie nedirba ir gali gauti pinigų – išnyko.

kreditai

Taip pat norime paminėti ir rizikos faktorių, kuris šioje srityje ir yra didžiausias, tiems, kurie neturi darbo, kadangi žmonės, kurie neturi darbo, negali mokėti paskolos, o ką jau kalbėti apie palūkanas, kurios, kaip žinote, yra tikrai didelės, todėl visa susidariusi situacija, žmogui, kuris neturi jokių pajamų, gali turėti labai daug didelių ir nemalonių pasekmių, kurios gali vėliau pridaryti labai daug finansinių bėdų, kadangi, jeigu jūsų kreditavimo sutartis bus nutraukta, jūs būsite įtrauktas į nemokių klientų registrą, o iš jo bus labai sunku išeiti, kadangi tam prireiks net 10 metų.

Kreditai nedirbantiems yra teikiami lygiai taip pat, kaip ir dirbantiems žmonėms. Pinigai yra pervedami į jūsų asmeninę banko sąskaitą, iš kurios, registruodamiesi turėsite sumokėti registracijos mokestį, tam, kad galėtumėte patvirtinti savo asmens tapatybę, o tai yra reikalinga dėl to, kad kreditorius žinotų, kad jūs tikrai nesinaudojate kito žmogaus tapatybe. Kreditai nedirbantiems – teikiami tik keliose bendrovėse, kurios skolina pinigus, kadangi dauguma bendrovių reikalauja, kad žmogus būtų dirbantis.

Gerbiamieji skaitytojai, norime jums patarti, kad jeigu esate darbo neturintys piliečiai, geriau vengti tokių dalykų, kuriuos paminėjome čia. Kreditai nedirbantiems – nėra gera idėja.

Parašykite komentarą