Komodos ar sekcijos: ką pasirinkti?

komodosNusprendėte svetainės atnaujinti baldus, tačiau negalite apsispręsti ką išsirinkti: sekciją ar komodą? Pasvarstykime kartu, kokie yra šių svetainės baldų pliusai ir minusai.

Komodos — praktiškos ir nesenstančios

Komodos populiarios jau nuo neatmenamų laikų. Komodos buvo ir tebėra vienas pagrindinių svetainės baldų. Žinoma, per amžius komodos dizainas ir formos kito, tačiau pagrindinė paskirtis išliko tokia pati. Šiandien komodas renkasi tie žmonės, kurie nenori per daug apkrauti savo interjero. Nedidelės, stilingos, talpios ir praktiškos komodos puikiai atrodo ir, svarbiausia, neužima daug vietos. Šiuos baldus verta pirkti tada, jei gyvenate nedideliame bute ir ieškote praktiško interjero sprendimo. Komodos būna įvairių modelių: su stalčiais, durelėmis, kombinuotos. Dažniausiai komodos gaminamos iš medžio, tačiau pasitaiko atvejų kai jų gamybai naudojamos ir kitos medžiagos. Šiomis dienomis komodos parduodamos tiek parduotuvėse, tiek ir internetu. Komodos internetu yra netgi patrauklesnis variantas pirkėjui, nes čia pateikiamas žymiai platesnis baldų asortimentas. Perkant komodas internetu galima užsisakyti unikalų modelį. Tai leidžia turėti tikrai išskirtinį ir netradicinį baldą.

Sekcijos — puošni, talpi prisitaikanti

Dar vienas baldas, be kurio sunku įsivaizduoti svetainę — sekcija. Daugelis pasakytų, kad griozdiškų sekcijų laikai praėjo ir jų vietą užėmė paprastesni, minimalistiniai korpusiniai baldai. Taip, su šiuo teiginiu galima sutikti, bet tik iš dalies. Sekcijų išvaizda ir dizainas tikrai pakito, tas tiesa. Tačiau, net ir šiomis dienomis yra nemažai žmonių, kurie pirmenybę teikia masyvioms ir talpioms svetainės sekcijoms. Dabartiniai korpusiniai baldai išsiskiria atviromis, lengvomis konstrukcijomis. Jos neapsunkina kambario interjero, suteikia jam erdvumo. Tačiau, baldų gamintojai neretai gauna išskirtinių užsakymų pagaminti masyvesnių formų sekcijas, kad jos ne tik gražiai atrodytų, bet ir būtų praktiškos. Tai įrodo, kad senovinių, masyvių sekcijų mados dar nėra užmirštos.

Taigi, svetainės baldų pasirinkimas yra individualus sprendimas. Norite praktiškos, bet stilingos komodos ar naujoviškos, kombinuotos sekcijos? Sprendžiate Jūs.

Parašykite komentarą