Kokių kategorijų automobilius galima išsinuomoti Vilniaus oro uoste?

Vienas patogiausių būdų keliauti iš Vilniaus oro uosto yra išsinuomoti automobilį, nes jo nuoma jums atsieis pigiau nei pasinaudoti pavežėjo paslaugomis. Deja, viešasis transportas nevisuomet važiuoja patogiu grafiku, kuris retai sutampa su skrydžių laiku.

Priklausomai nuo savo poreikių galite išsinuomoti įvairių kategorijų automobilius. Nuo įprastų ekonominės klasės automobilių iki patogių šiuolaikiškų visureigių. Galite rinktis įvairias markes: Nissan, Toyota, Peugeot, Wolswagen ir kitų žinomų prekių ženklų modelius. Galima rinktis įvairias papildomas funkcijas ir priedus: navigaciją, laikiklius, automobilinę kėdutę vaikams, wifi įrenginius ir net užsisakyti papildomo vairuotojo paslaugą. Rinktis tikrai yra iš ko, nes asortimente rasite mini klasės, ekonominės klasės, kompaktinės klasės, vidutinės klasės automobilius su mechanine ar automatine pavarų dėže, visureigius bei mikroautobusus. Tad jei yra poreikis nuomotis naują automobilį, mes galime jums pasiūlyti norimą transporto priemonę tiesiai iš salono.

Automobilio nuoma padeda ne tik patogiai pasiekti kelionės tikslą, bet ir sutaupyti laiko. Tad taip išvengsite galimų vėlavimų bei planų griuvimo. Be to, nuojantis automobilį verslui ne tik mažinsite transporto kaštus, bet saugosite aplinką. Be to, jums nereikės sukti galvos nei dėl techninės apžiūros, nei transporto priemonės draudimo nei kitomis eksploatavimo išlaidomis, nes visi nuomojami automobiliai yra techniškai tvarkingi, saugūs, komfortiški, ekonomiški ir draugiški aplinkai. Taip pat siūlomas patogus automobilių pasiėmimas ir grąžinimas yra patogus, kurį galite pasirinkti patys pagal savo poreikius ir galimybes. Automobilį galima išsinuomoti ir grąžinti ne tik Vilniaus oro uoste, bet ir kituose populiariuose oro uostuose: Rygoje, Kaune bei Palangoje. Tad drąsiai išsinuomoję automobilį Vilniuje, jį galite grąžinti ten, kur jums yra patogu.