Kokios yra šarvojimo salės Vilniuje?

Visiems yra įprasta atsisveikinti su mirusiuoju. Ir visai nesvarbu, kiek tam skiriama laiko. Kadangi paskutiniu metu kūnas arba urna jau labai retai laikoma kelias paras. Ir dažniausiai tam pakanka vos dienos ar netgi dar mažiau. Tačiau bet kuriuo atveju bus reikalinga salė, kur galės visi susirinkti. Ir sostinėje galima rinktis tikrai ne iš vieno varianto. Tiesa, dauguma salių įsikūrę tolėliau nuo miesto centro. O jas visas atrasti patogiausia būtų internete. Kadangi tuomet matysite visus galimus variantus. Taip pat iš karto galima bus pasirinkti ir norimą vietą bei susipažinti su visomis kitomis sąlygomis.

Kiek kainuoja jų nuoma?

Tai vienas iš svarbesnių kriterijų bei labai dažnas klausimas. Kadangi laidotuvės neretai reiškia ir pakankamai nemažas išlaidas. Todėl kartais net ir norint tinkamai atsisveikinti su mirusiuoju prireiks pataupyti. Tačiau šarvojimo salės Vilniuje ne visuomet kainuos tiek daug. Kadangi net ir tuose pačiuose laidojimo namuose kartais galima rinktis tarp brangesnių ir ekonomiškesnių variantų. Be to, kaina nemažai priklauso ir nuo nuomos trukmės. Todėl, pavyzdžiui, pusdienis tikrai nepareikalaus tiek daug išlaidų. O su kainomis susipažinti geriausiai būtų susisiekus su konkrečiais laidojimo namais. Kadangi visi jie taiko skirtingus įkainius. Nors šią informaciją galima nesunkiai atrasti ir internete bei taip pasirinkti tinkamiausią variantą.

Ar verta rinktis papildomas paslaugas?

Šiomis dienomis laidotuvės gali būti žymiai lengvesnės, kadangi neretai siūlomas visas paslaugų spektras. Ne vien tik šarvojimo salės Vilniuje nuoma, bet ir papildoma pagalba ją paruošiant, prižiūrint bei pasirūpinant mirusiojo išlydėjimu. Aišku, kiekvienas gali apsispręsti, ko jam reikia, o ko galbūt ne. Tuo labiau, kad už tokias paslaugas reikės papildomai sumokėti. Tačiau dažnu atveju nereikėtų taupyti, kadangi tai gali būti tikrai nemaža pagalba. Ypač tokiomis sudėtingomis akimirkomis, kai mažiausiai norisi užsiimti organizaciniais darbais. Todėl visuomet verta bent jau pasikalbėti apie lūkesčius, susipažinti su paslaugomis bei jų įkainiais. O po to jau galima ir galutinai apsispręsti.