Kokios keltų linijos gabena krovinius keltais į Švediją?

Pagrindinis Lietuvos uostas yra pajūryje, vakaruose, Klaipėdoje, kuriame keltai dažnai kursuoja per Baltijos jūrą į Skandinaviją ir Centrų Europą. Krovinių gabenimas keltais iš Lietuvos į Švediją yra įprastas, nes šias dvi šalis jungia daugybė maršrutų ir iš vienos šalies į kitą eksportuojamų prekių taškų.

Maršrutai, jungiantys Lietuvą ir Švediją, kurie kursuoja daugiau nei 10 kartų per savaitę tarp šių dviejų šalių. Trelleborgas, Karlshamnas, Karlskrunas, Nineshamnas, tai pagrindiniai Švedijoje esantys uostai, į kuriuos gabenami kroviniai iš Lietuvos. „TT Line“ ir „DFDS Seaways“ yra pagrindinės keltų linijos, vykdančios plaukimus.

Pranašumų, krovinius gabenti jūrų keliais šiandieninėje globalizuotoje laivybos pramonėje yra daug. Sujungti prekes tarp dviejų šalių yra paprasčiau nei bet kada anksčiau, naudojant vieną seniausių pasaulyje prekių gabenimo dideliais atstumais būdų.

Net pačių didžiausių gabaritų kroviniai su laiko patikrintomis ir gerą vardą rinkoje turinčiomis keltų linijomis bus saugiai nugabentos iš vieno taško į kitą. Vienas didžiausių jūrų transporto privalumų yra tas, jog galima saugiai gabenti net ir pavojingus krovinius. Konteineriai yra saugiai užrakinami transportuojant, todėl vertingi daiktai išlieka saugiai ir stabiliai pritvirtinti visos kelionės metu. Taip pat gabenant krovinius jūrų transportu įvyksta mažiausiai avarijų ir nelaimingų atsitikimų, lyginant su kitais transportavimo būdais.

Taip pat tranzitas jūra yra ekonomiškiausias būdas nugabenti prekes iš vienos šalies į kitą, nes transportavimo kaina yra atitinkama krovinio dydžiui bei svoriui, o taip pat nėra nelygių ar duobėtų kelių, šviesoforų ar pėsčiųjų perėjų, jokių trukdžių, sulėtinančių kelionę. Atsižvelgiant į privalumus ir į tai, kiek pagrindinės keltų linijos atlieka plaukimų iš Lietuvos į Švedijos uostus, jūrų transportas yra puikus pasirinkimas skandžiam stambių krovinių plukdymui.