Kokiems darbams atlikti skirti mini krautuvai?

Mini krautuvas – speciali įranga kroviniams, kasimo darbams ir net darbams uždarose patalpose atlikti. Ir visiškai nesvarbu, kuris mini krautuvas pasižymi geriausiomis savybėmis. Svarbu, kokiomis sąlygomis ir kokioms užduotims atlikti jį norite naudoti. Priklausomai nuo važiuoklės konstrukcijos, kuris ratinis ar vikšrinis suteiks jums didžiausią efektyvumą, sutaupys pinigų ir atliks daugiau darbo per trumpiausią laiką.

Mini vikšriniai krautuvai pasižymi dideliu stabilumu ir visureigio galimybėmis. Vikšrų dėka važiuoklė turi didelį kontaktinį plotą su paviršiumi, tai yra, įranga spaudžia žemę ir gali dirbti vietose, kuriose yra minkštesnė danga. Dauguma šiuolaikinių krautuvų naudoja guminius bėgelius. Jie važiuodami kietomis vietomis, nepažeidžia transporto priemonės platformos, kai vežama speciali įranga, ir švelniai veikia kietus ir minkštus paviršius, pavyzdžiui, grindinio akmenis, veją.

Ratiniai mini krautuvai pasižymi didesniu greičiu, manevringumu ir keliamąja galia. Jie yra manevringesni dėl keturių varančiųjų ratų, o šarnyrinis rėmas sumažina posūkio spindulį. Naudojant krautuvus su šoniniu pasukimu, dešinysis ir kairysis ratai juda nepriklausomai vienas nuo kito – mašinos gali suktis pagal savo matmenis, o manevravimui nereikia daug vietos. Ratiniai mini krautuvai naudojami darbui atvirose kietose aikštelėse, taip pat gamybinėse patalpose ir sandėlių terminaluose.

Dėl greitai ir lengvai nuimamų priedų vienas krautuvas gali pakeisti kelių tipų labai specializuotą įrangą https://www.technikosnuoma24.lt/bobcat-nuoma

 Į minį krautuvą galima įdiegti:

  • kaušus – pakrovimui, žemės kasimui, sniego valymui;
  • šakes – padėklų vežiojimui, žemės ūkio darbams;
  • pjoviklius- kelių remonto darbams;
  • hidraulinius pertraukiklius – kietiems paviršiams atidaryti;
  • grąžtus – gręžiniams ir skylėms gręžti;
  • vibracinius volus – dirvos sutankinimui;
  • kultivatorius krūmapjoves – sodo darbams.

Taip pat mini krautuvai gali būti naudojami kaip suvirinimo, siurbimo, kompresoriaus, betono maišymo įrankiai. Daugiafunkcinė technologija tinka atlikti įvairias manipuliacijas, todėl galite optimizuoti darbo eigą ir sumažinti išlaidas.