Kokie kasdieniai veido priežiūros žingsniai?

Šioje socialinių tinklų eroje mes visi svajojame apie gražią, nepriekaištingą odą, kuriai nereikia kasdienio maskavimo. Tačiau reikia prisiminti, kad graži veido oda neatsiranda iš niekur. Nuosekli kasdienė veido priežiūra ir sveikas gyvenimo būdas yra labai svarbūs. Surasti tobulą ritualą gali būti smagu ir labai naudinga. Šiame straipsnyje aptarsime, į ką atkreipti dėmesį ir kaip prižiūrėti savo veidą.

  1. Valymas ryte ir vakare

Pagrindinis kasdienės veido odos priežiūros etapas yra kruopštus jos valymas. Tai ne tik makiažo pašalinimas. Valydami veidą atsikratome riebalų pertekliaus, dulkių, negyvų odos ląstelių ir kasdienių nešvarumų. Micelinis skystis puikiai tinka veidui plauti ir makiažui pašalinti.  Veido valymas taip pat apima, gelio ar prausimosi losjono naudojimą. 

  • Teisingo veido odos pH atkūrimas

Yra labai svarbus veido odos tonizavimas naudojant  toniką. Valomoji kosmetika dažnai sutrikdo mūsų natūralų pH (4,5–6), todėl verta nepamiršti jos atstatyti. Ryte ir vakare naudojamas tonikas suteikia puikių rezultatų, be to, drėkina, lėtina riebalų gamybą ir regeneruoja mūsų veidą.

  • Veido odos atgaivinimas

Veido serumas su vitaminu C antioksidacinį poveikį. Jo užduotis – drėkinti, lyginti, stangrinti ir suteikti elastingumo. Tepant ant veido odos, jis reguliuoja pernelyg didelį riebalų išsiskyrimą ir sumažina išsiplėtusias poras. Pirmasis poveikis pastebimas po 2-3 savaičių. 

  • Veido odos drėkinimas

Geras odos drėkinimas yra labai svarbus kasdienėje priežiūroje. Tam naudojama įvairių rūšių kosmetika. Rinkoje galima rasti įvairių kremų. Kai kurie yra geresni, kai kurie yra blogesni. Svarbu, kad sudėtis būtų kuo natūralesnė. Rinkdamiesi geros sudėties produktus, mes rūpinamės savo veidu. Kremą galima tepti panaudojus serumą arba vietoj jo. Drėkinamasis kremas apsaugo odą nuo vandens praradimo. Tai reiškia, kad jei oda yra nepakankamai drėkinama, ji pradeda gaminti riebalų perteklių. Dėl to ji gali atrodyti blizgi, taip pat gali atsirasti inkštirų.