Kodėl verta rinktis lauko šviestuvus su saulės baterija?

Šviestuvai su saulės baterijom yra ne tik originali mūsų sodų puošmena. Jų veikimas taip pat yra ekologiškas. Tokio tipo lauko apšvietimo pranašumų yra daug daugiau – jis nenaudoja elektros energijos sąnaudų ir puikiai tinka sunkiai pasiekiamoms vietoms. 

Šviestuvai su saulės baterijom – kas tai?

Lauko žibintai su saulės baterijom yra puikus būdas ekonomiškai apšviesti teritoriją. Jie veikia saulės kolektorių pagrindu ir saulės energiją paverčia elektra. Saulės šviestuvai – tai sistemos, kurios vis dažniau montuojamos prie vienbučių namų, didesnių daugiabučių namų, gyvenamųjų namų kvartalų ir net sporto bei pramonės objektų, ne tik kaip šviesos šaltiniai, bet ir dekoracijos.

Šio tipo lempos vis dažniau keičia tradicines elektros sistemas, tuo pačiu yra saugesnės, nes nėra jokių elektros laidų. Dar daugiau – rinkoje tiek daug lempų, kad kiekvienas tikrai pasirinks tinkamą išorinį saulės apšvietimą savo sodui. Lauko šviestuvai su saulės baterija yra išskirtinai universalūs – jie puikiai papildo spalvingu ir klasikiniu stiliumi dekoruotas vietas.

Kaip veikia saulės energija įkraunamos lempos?

Norint tinkamai veikti, kad tokio tipo apšvietimas tinkamai veiktų reikia saulės ir lempoje esančių elementų: akumuliatoriaus, saulės modulio ir fotoefekto. Dienos metu modulis sugeria saulės šviesą ir paverčia ją energija dėl fotoefekto. Sukurta energija kaupiama akumuliatoriuje ir laukia sutemų – tada sode pradeda šviesti saulės lempos. Taip yra dėl automatinio sutemų detektoriaus, kuris perjungia įrangą iš budėjimo režimo į apšvietimo režimą. Taigi, šviestuvai su išorine saulės baterija veikia gana paprastai – – dėka įkrovimo saulės spinduliais. Įdomus sprendimas taip pat yra saulės lempa su judesio jutikliu. Toks saulės sodo apšvietimas įsijungia, kai jaučia bet kokį judesį netoliese, todėl yra idealus nekviestų svečių „detektorius“. Negana to, lempa su judesio jutikliu taip pat yra ekonomiška, nes ji „nešvaisto“ šviesos, jei nereikia apšviesti aplinkos.