Keltuvų nuoma

UAB Bokštelis.lt užsiima profesionalių keltuvų nuoma. Keltuvai tai vienas iš pagrindinių įrankių aukštuminiuose darbuose. Šie keltuvai skirstomi į tris pagrindines grupes:

Žirkliniai keltuvai: šie keltuvai skirti darbui aukštyje, paprastuose lengvai prieinamuose vietose su lygiu paviršiumi. Jie neturi jokių alkūnių, kurių pagalba galėtų prieiti prie išlenktų objektų. Šie keltuvai lengvai transportuoji, jie turi ratus ir yra savaeigiai. Šie keltuvai pigesni nei alkūniniai tačiau nėra tokie universalus. Žirklinių keltuvu darbinis aukštis siekia net iki 22 metrų.

Alkūniniai keltuvai: šiuos keltuvus dažniausiai renkasi tuomet, kai reikia dirbti prie sunkiai prieinamų vietų. Alkūnių pagalba šie keltuvai gali pasikeisti bet kokią vietą. Alkūniniai keltuvai yra savaeigiai todėl juos lengva transportuoti iš vienos vietos į kitą. Šie keltuvai turi itin dideli darbinį aukšti, kuris siekia net iki 43 metrų.

Priekabos tipo keltuvai: Puikus pasirinkimas paprastiems aukštuminiams darbams. Šie keltuvai labai patogus, juos galite kabinti prie savo lengvojo automobilio ir paprastai transportuoti iš vienos vietos į kitą. Priekabos tipo keltuvai kaip ir alkūniniai turi savo alkūnes, kuriu pagalba nesunkiai pasieksite bet kokias objekto vietas. Priekabos tipo keltuvų darbinis aukštis siekia iki 29 metrų.

Kaip išsirinkti tinkamą keltuvą?

Visų pirmiausia svarbiausia atkreipkite dėmesį į keltuvo gamintoją, vėliau į jo parametrus. Pagrindiniai parametrai kam reikėtų skirti didžiausią dėmesį:

  • Maksimalus darbinis aukštis
  • Horizontali aprėptis
  • Maksimali keliamoji galia
  • Keltuvo plotis
  • Svoris

Kiekvienas keltuvas turės skirtingus parametrus, svarbiausias faktorius yra darbinis aukštis bei maksimali keliamoji galia. Įvertinkit kokiame aukštyje jums reikės dirbti taip bus lengviau išsirinkti keltuvą.

Keltuvų nuoma ar pirkimas?

Aukštuminė įranga labai brangi, todėl dauguma žmonių renkasi keltuvų nuoma kaune vietoj jų pirkimo. Įsigyti nuosavą keltuvą gali ne kiekvienas. Pagalvokite apie šios technikos poreikį, taip bus lengviau nuspręsti ar norite įsigyti savo ar nuomotis. UAB Bokštelis.lt įmonė pasiruošusi pasiūlyti geriausias keltuvų nuomos kainas visoje Lietuvoje. Pas mus rasite visa reikalingą aukštuminę techniką. Dirbame visoje Lietuvoje, pristatome techniką iki jūsų pasirinktų objektų.