Kelionės baidare – puikus laisvalaikio praleidimo būdas

BaidarėsKai už lango lietuviška šalta žiema, tuomet beveik kiekvienas lietuvis laukia vasaros. Tai yra natūralu, nes mes visi norime pajusti šilumą, džiaugtis vasaros mums duodamais vaisiais, o taip pat pasinerti į jos mums teikiamus malonumus. Vieni iš mūsų mėgsta iškylauti, kiti važinėti po vasarą vykstančius festivalius, treti vasarą paskiria kelionėms. Visi atranda tai, kas jiems patinka labiausiai. Būtent todėl, per pastaruosius keletą metų ypač išpopuliarėjo įvairios aktyvios, o kartais net šiek tiek ekstremalios pramogos, kuriomis galima džiaugtis būtent tik šiltuoju metų laiku.

Baidariu nuoma, irklentės, būriavimas – visa tai yra pramogos, kuriomis galima džiaugtis tik tuomet, kai yra šilta, o upės ir ežerai yra neužšalę. Iš visų ankščiau paminėtų vandens pramogų norėtųsi išskirti būtent baidares. Jos yra ypatingos būtent todėl, kad apjungia ne vien patį plaukimą, tačiau taip pat ir stovyklavimą ir iškylavimą. Jei išsinuomojate baidares, tuomet dažniausiai tai darote bent jau porai dienų, o tai reiškia, kad kelionėje praleisite ir naktį. Būtent todėl, baidarininkai dažnai į baidares įsideda palapines, o priplaukę stovyklavietei tinkamą vietą, įsikuria ir linksmai praleidžia vakarą, o ryte išsimiegoję ir pailsėję leidžiasi į naują kelionę.

Žinoma įmanomi ir kitokie kelionės baidare variantai. Kai, kurie baidarių nuomos paslaugų tiekėjai taip pat nuomoja ir sodybas, kurios yra išsidėsčiusios palei upę. Jūs atkeliaujate iki sodybos, pasidedate savo daiktus, persirengiate, o tuomet jus nuveža iki tos vietos, kurioje pradedate savo plaukimą, atplaukus visą dieną jūs pasiekiate sodybą, kurioje nakvosite ir kurioje jau laukia iškūrenta pirtis.

Kaip jau turbūt supratote, plaukimas baidarėmis tikrai nėra susijęs vien su atstumo vandeniu įveikimu, iškeliavę į baidarių žygį savaitgaliui, jūs laiką praleisite visapusiškai smagiai, o geriausia yra tai, kad jį praleisite aktyviai besilinksmindami su savo draugais ir artimaisiais. Tačiau, toks baidarių populiarumas lemia tai, kad dažniausiai visi vasaros savaitgaliai būna užimti dar pavasariui nepasibaigus, tad siūlome nedelsti ir skambinti baidarių nuomotojams jau dabar, nes paskui gali būti tiesiog per vėlu.