Keli populiarūs depiliacijos metodai

Depiliacija

Kiekviena iš mūsų anksčiau ar vėliau susiduriame su viena ir ta pačia dilema – kokį plaukelių šalinimo būdą būtų geriausia pasirinkti? Šiuolaikinė grožio priežiūros rinka mums gali pasiūlyti daugybę skirtingų depiliacijos būdą, tačiau kiekviena iš jų turi savų privalumų ir trūkumų. Todėl labai naudinga sužinoti apie keletą populiarių depiliacijos metodų.

Depiliacija vašku

Nors plaukelių skutimas naudojant skutimosi peiliukus yra vienas iš pačių populiariausių ir dažniausiai pasitelkiamų daugumos moterų, vis dėlto apie pastarąjį depiliacijos būdą pernelyg daug kalbėti neverta. Tai yra vienas pigiausių ir greičiausių būdų pašalinti nepageidaujamus plaukelius, tačiau taip pat yra ir vienas iš pavojingiausių bei galinčių sukelti įvairias alergines reakcijas. Todėl verta išskirti kitą plaukelių šalinimo priemonę, kuri priskiriama prie vienų populiariausių – ir tai yra depiliacija karštu vašku.

Dažnai depiliacija vašku pasirenkama todėl, jog šis plaukelių šalinimo būdas yra labai universalus ir tinkantis bene bet kuriai kūno vietai. Jei depiliacija vašku yra atliekama profesionalų ir naudojant tam skirtas kokybiškas priemones, išvengiama odos pažeidimo ir kitų problemų. Šis depiliacijos būdas padeda plaukelių atsikratyti ilgesniam laikui nei jau minėtas plaukelių skutimas, kadangi skirtingai nei pastarojo atveju depiliuojant vašku plaukeliai yra pašalinami kartu su jų šaknimis.

Lazerinė depiliacija

Per pastaruosius kelerius metus lazerinė depiliacija arba plaukelių šalinimas lazeriu grožio priežiūros rinkoje sulaukė ypatingai didelio dėmesio. Šiandien tai yra pripažįstama kaip vienas iš pačių veiksmingiausių ir moderniausių depiliacijos būdų. Lazerinės depiliacijos metu plaukas yra veikiamas lazerio spindulio, kuris visiškai sunaikina plauko folikulą.

Lazerinės depiliacijos metodas gali būti pasitelktas plaukelius šalinant nuo bet kurios kūno vietos. Be to, svarbu paminėti, kad plaukelių šalinimas lazeriu yra neskausminga procedūra, todėl šios procedūros metu nėra jaučiamas joks diskomfortas. Žinoma, lazerinė depiliacija yra gerokai brangesnė nei depiliacija vašku, tačiau jos sukuriami rezultatai taip pat pasižymi ir didesniu ilgaamžiškumu. Po atliko lazerinės depiliacijos procedūrų kurso paprastai palaikomųjų procedūrų tereikia vos kartą per metus, o po ilgo laiko ataugantys plaukeliai būna pavieniai, labai silpni ir vos pastebimi.

Daugiau: Išsirink geriausią depiliacijos meistrą!