Kaip užtikrinti kad krovinys kelionės tikslą pasiektu saugiai?

Krovinių ekspedijavimas yra vienas populiariausių tarptautinio transporto būdų ne tik verslui, bet ir asmeniniam naudojimui. Krovinių ekspedijavimo įmonės, kaip ir tarptautinis logistikos centras, yra atsakingos už prekių gabenimo tarp dviejų paskirties vietų koordinavimą. Norėdami tai padaryti, jie naudojasi įvairiais vežėjais, įskaitant krovinius oro transportu, kelių transportu, jūrų transportu ir, kartais geležinkeliu. Kad krovinys būtų saugus reikia ne tik ekspedijavimo paslaugų, reikia turėti ir krovinio draudimą, kuris apsaugos jūs nuo nuostolių https://log-net.lt/lt/kroviniu-ir-siuntu-draudimas.html

Nepaisant to, kad krovinių draudimas egzistuoja šimtmečius, vis dar jaučiama nuostata, kad bet kokia draudimo forma yra pinigų išmetimas. Pagal savo pobūdį draudimas yra nemateriali nauda, ​​kurią galima pajusti tik susiklosčius nepalankioms aplinkybėms.

Jūsų krovinys keliaus iš rankų į rankas, bus pakraunamas ir iškraunamas, judės iš sunkvežimio į uostus ir kad jis jus pasiektų prie to prisidės daug žmonių. Kiekvienas žingsnis yra būtinas, kad jūsų prekės galiausiai jus pasiektų, tačiau jūsų prekėms judant per tiek punktų, padidėja žalos tikimybė. Krovinių draudimas paprastai padengia žalą, kurią sukelia oro sąlygos, žalą padarytą pakrovimo ir iškrovimo metu, piratavimo atvejais ir kitą susijusią riziką.

Įstatymai reikalauja, kad sunkvežimių kompanijos vežėjai turėtų tam tikrą vežėjo atsakomybės draudimą, tačiau minimalus reikalavimas gali būti nepakankama jūsų siuntos apsauga. Be to, kitiems vežėjams nėra to paties reikalavimo. Štai kodėl klientams dažnai rekomenduojame papildomą krovinių draudimą. Paprastai jis apima išorines jūsų siuntos praradimo ir sugadinimo priežastis. Pagrindinis apsidraudimo tikslas yra kompensacija, kurią gausite, jei krovinio nepavyktų saugiai pristatyti į paskirties vietą. Yra daugybė krovinių draudimo polisų rūšių, o kaina ir draudimas skiriasi.

Tai sprendimas, kurį reikėtų atidžiai apgalvoti atsižvelgiant į išlaidas ir naudą. Bet kuriuo atveju krovinių draudimas yra geriausias sprendimas verslui, siekiant sumažinti finansinę riziką.