Kaip suprasti, kad jums reikalingos apskaitos paslaugos?

Dažnai žmonės tikisi sutapyti ir visų darbų imasi patys. Taip atsiranda visų galų „specialistai“, kurie geba tik „kosmetiškai“ tvarkyti iškilusias problemas ir nėra įsigilinę į vieną sritį. Jei norite, kad jūsų veikla vyktų sklandžiai, labai svarbu, kad kiekvienas komandos narys atliktų darbus, kuriuos daryti jis sugeba geriausiai. Puikus pavyzdys – kai žmonės imasi buhalterinių darbų ir mano, kad savo veiklos finansais gali pasirūpinti patys. Jei užsiimate smulkiu verslu ar turite verslo liudijimą, tikėtina, kad nesunkiai perprasite apskaitos mechanizmą. Tačiau kitais atvejais jums reikalingos apskaitos paslaugos Kaune. Kaip suprasti, kad atėjo metas samdyti specialistą? Šiuo klausimu konsultuoja buhalterinės apskaitos bendrovė „Reditus Amnis“.

Veikla pradėjo sparčiai augti

Dažniausiai apskaitos paslaugos Kaune tampa reikalingos, jei jūsų veikla pradėjo sparčiai augti. Nesvarbu, ar pardavinėjate batus, ar teikiate programavimo paslaugas, ar vystote internetinį verslą – kai atsiranda daug klientų, turite susikoncentruoti į verslo plėtrą ir begalę kitų veiksnių, o ne į dokumentų tvarkymą. Nuo jūsų pečių naštą nuims buhalterinės apskaitos bendrovė. Jums nereikės samdyti nuolatinio darbuotojo, o buhalterių paslaugų kaina priklausys nuo veiklos apimties. Jei ji nėra didelė ir specialistams nereikės gaišti daug laiko, už pakankamai nedidelį mokestį turėsite tvarkingą apskaitą ir tinkamai pasiruošite mokesčių deklaracijai.

Tapote PVM mokėtoju

Jei jūsų veikla išaugo 45 tūkst. Eur per metus sumą, turite tapti PVM mokėtoju. Tai reiškia, kad atsiranda papildomos mokesčių eilutės ir apskaita tampa kur kas sudėtingesnė. Kad nereikėtų savęs apkrauti nauja informacija ir viskas vyktų sklandžiai, įmonė „Reditus Amnis“ siūlo paieškoti specialistų, kurie perims šiuos darbus ir sutvarkys PVM registrus ir kitus duomenis.

Nemėgstate skaičių ir biurokratijos

„Reditus Amnis“ specialistai sako, kad į juos dažnai kreipiasi ir žmonės, kurie užsiima nedidelės apimties veikla, tačiau nenori patys rūpintis savo mokesčiais ir sąskaitomis. Tad apskaitos paslaugos Kaune tinka ir tiems, kuriems tiesiog nepatinka biurokratija, dokumentų tvarkymas, gilinimasis į atsinaujinančius įstatymus. Samdomi buhalteriai gali greitai atlikti visus reikiamus darbus ir padėti šiems žmonėms išvengti nemėgstamos veiklos.