Kaip rasti burnos higienos specialistą Klaipėdoje?

Norintys turėti gražią ir spindinčią šypseną žino, kad nepakanka tik kruopščios asmeninės burnos higienos ir apsilankymų pas odontologą iškilus problemoms. Čia labai svarbią reikšmę atlieka ir burnos higienos procedūros. Kad ir kaip stropiai besirūpiname savo dantimis, laikas nuo laiko ant jų atsiranda apnašos. Laiku nepašalinus susikaupusių dantų akmenų ir toksinų, jie gali įtakoti kariesą, dantenų kraujavimą ar kitas problemas. Norint viso to išvengti, rekomenduojama apsilankyti pas burnos higienos specialistą 1 – 2 kartus per metus. Kai kuriuose  miestuose šių specialistų pasirinkimas platesnis, kituose – kuklesnis. Profesionalia burnos higiena Klaipėda gali pasigirti jau keletą metų. Nežinote kur rasti specialistą šiame mieste? Štai keletas variantų.

  • Odontologijos klinikos

Dauguma odontologijos klinikų Klaipėdoje gali pasiūlyti burnos higienos paslaugas. Šias procedūras atlieka burnos higienistai. Paprastai specialistai taiko kelis burnos higienos metodus, o tinkamiausią parenka atsižvelgiant į paciento dantų būklę, norimą pasiekti rezultatą ir kitus rodiklius.

  • Poliklinikos

Valstybinėse poliklinikose taip pat dirba burnos higienos specialistai. Tačiau čia dažnai susiduriama su vienu nemaloniu niuansu – pakankamai didelėmis eilėmis. Apsilankymo pas burnos higienistą poliklinikoje gali tekti laukti mėnesį ar dar ilgiau. Be to, kai kuriose poliklinikose burnos higiena atliekama tik vienu metodu.

  • Privatūs kabinetai

Pavieniuose privačiuose kabinetuose dirbantys odontologai ne visuomet teikia burnos higienos paslaugas. Šias procedūras gali atlikti tik burnos higienos specialistai. Tad jei kabinete dirba tik odontologas, atliekantis dantų taisymą, verčiau paieškokite odontologijos klinikos, kurioje didesnė specialistų pasiūla.

Neabejojame, kad Klaipėdoje be vargo rasite profesionalų burnos higienistą. Rekomenduojama reguliariai lankytis pas tą patį specialistą. Tuomet burnos higienistas žinos apie atliktas procedūras ir taps pastoviu jūsų šypsenos prižiūrėtoju.