Kaip pasirinkti valytuvus pagal automobilį?

Esant blogam orui, tikriausiai daugelis pagalvoja, kad automobilis yra pats geriausias žmonijos išradimas. Tačiau tik tuomet, kai automobilio valytuvai veikia nepriekaištingai, o juk pasitaiko įvairių atvejų. Turbūt kiekvienam teko važiuoti automobiliu lietui lyjant, kai valytuvai neatliko savo darbo tinkamai. Tai viena iš nemaloniausių situacijų lietui lyjant ar stipriai sningant.

Automobilio valytuvai yra vienas iš svarbiausių automobilio atributų, susijusių ne tik su vairuotojo komfortu. Tai taip pat vienas iš svarbiausių saugumą kelyje lemiančių atributų, todėl labai svarbu susidėvėjusius valytuvus laiku keisti naujais. Tai daryti geriausia bent du kartus per metus, nors kokybiški gaminiai gali tarnauti ir ilgiau.

Keičiant valytuvus būtina žinoti tam tikrus dalykus – automobilio modelį ir kokia yra jūsų automobilio valytuvų konstrukcija. Valytuvai gali būti su rėmeliu arba naujos kartos – berėmiai. Priklausomai nuo to, tuo pačiu reikalinga pasirinkti valytuvus pagal jūsų automobilį. Vienas iš paprasčiausių būdų – rinktis analogiškus valytuvus savo seniesiems.

Jeigu nebuvote šiais patenkinti ir panorote išbandyti kitus, reikės atlikti minimalius namų darbus. Nesvarbu, valytuvus renkatės BMW ar kitos markės automobiliui, būtinai išsimatuokite senųjų valytuvų šluoteles. Kaip žinia, paprastai jų ilgiai yra skirtingi. Kitas svarbus aspektas – kaina. Nesirinkite pačių pigiausių valytuvų savo automobiliui, įsigykite pažangius, naujos kartos valytuvus.

Labai svarbu atkreipti dėmesį į medžiagą, iš kurios valytuvai yra pagaminti. Geriausia rinktis iš minkštos gumos ar silikono, kadangi jie gerai priglunda prie automobilio stiklo ir švariai jį nuvalo, nepalikdami žymių. Tai itin svarbu žiemą, kadangi minkštos medžiagos valytuvai nesušąla ir žymiai geriau atlieka savo darbą.

Jeigu manote, kad vis dėlto sudėtinga išsirinkti patiems, palikite tai profesionalams ir pirkite valytuvus specializuotose parduotuvėse.