Kaip pasirinkti batus pagal savo koją?

Daugelis batus perka įvertinę tik stiliaus bei dydžio niuansus. Žinoma, tai yra patys svarbiausi kriterijai, tačiau nepamirškite ir smulkmenų, kuris gali užtikrinti, kad rasta avalynė ne tik tarnaus ilgus metus, tačiau ir suteiks galimybę kasdien įveikti labai didelius atstumus.

Geriausios kokybės avalynę galite rasti čia: www.miestomada.lt/68-batai-moterims. O mes dalinamės patarimais, kurie užtikrins, kad rasti batai jums tiks.

Dažniausiai žemo ūgio ir žemo sudėjimo moterys taip pat turi ir mažą koją, tad ne visada rinkoje parduodami batai joms tinka. Dažniausiai dėl ilgio problemų nekyla, tačiau daugelis – per platūs, kadangi tokių moterų koja dažniausiai būna siaura.

Jeigu turite tokią koją, siūlome vengti batų, kurie yra virš kelių, net ir tokių, kurie yra apimantis blauzdas. Didelė tikimybė, kad jie jums per platūs. Žinoma, perkant fizinėse prekybos vietose visada galite pasimatuoti, tačiau perkant internetu – didelė tikimybė, kad batai netiks per blauzdos vietą.

Taip pat žemo ūgio moterys turėtų nešioti aukštakulnius, kurie suteikia daugiau ūgio ir tuo pačiu prideda grakštumo. Jeigu vaikščioti su aukštakulniais Jums nėra patogu – geras pasirinkimas yra platforminiai batai. Jie puikiai tinka visais metų laikais.

Tuo tarpu stambesnės moterys dažniausiai nori, kad jų kojos vizualiai atrodytų kuo lieknesnė. Tokiu atveju siūlome nesirinkti batų, kurie yra iki pusės blauzdos, kadangi vizualiai koja atrodys dar platesnė. Taip pat venkite ir lygiapadžių, kurie kojai suteikia daugiau apimtiems. Puikiai tinka su pakulne, batai, kurie yra virš kelių. Kojos atrodys ilgos ir labai grakščios.

Aukštos moterys gali džiaugtis, kad joms tinka beveik visų tipų batai. Dažniausiai pasirenkami lygiapadžiai, kadangi ūgio ir taip užtenka. Tiesa, siūlome nepamiršti, kad rinktumėtės batus bent jau su maža pakulne. Gali skambėti keistai, tačiau taip vizualiai atrodysite ne tokia aukšta kaip kad pasirinkusi batus su lygiu padu.

Aukštoms merginoms labai rekomenduojami batai, kurie iki kelių ir kurių šone arba gale yra užtrauktukas. Ne tik labai paprasta apsiauti bei nusiauti, tačiau vertinama ir dėl stiliaus, koja atrodo liekna.

Jeigu Jūsų pėda yra labai plati, tokiu atveju siūlome rinktis batus, kurie turi smailėją. Vizualiai koja nebeatrodys tokia plati.

Jeigu padas labai ilgas ir norite kad jis atrodytų trumpesnis, tuomet geriausias pasirinkimas yra raštuoti bateliai. Taip pat puikiai tinka su pakulne, kadangi jie vizualiai suskaido pėdą į dalis ir taip ji nebeatrodo tokia ilga.

Tinkamas batų pasirinkimas gali reikalauti laiko, tačiau nepamirškite, tad ta pati pora batų gali būti nešiojama net kelerius metus. Tai tik įrodo, kad verta skirti tiek laiko, kiek reikia, kad galėtumėte sakyti radę avalynę, kuri tobulai tinka Jūsų kojai ir dera prie asmenybės.