Kaip lakuoti nagus – patarimai ir gudrybės

Daugelis moterų, o taip pat ir  vyrai, iš įpročio laku dažo rankų ir kojų pirštus. Jie tiki, kad nagų lakavimas yra geros priežiūros dalis. O kai kuriems nagų lakavimas yra nagų meno pagrindas, ir daugelis žmonių į nagų meną žiūri kaip į būdą išreikšti save.

Jei daugelis moterų mano, kad nagų lakavimas yra higienos reikalas, lygiai tiek pat moterų nagų nelakuoja. Jos arba mano, kad lakuoti nagus yra laiko švaistymas, arba tiesiog nežino, kaip tai daryti. Jei priklausote pastarajai kategorijai ir norite išmokti lakuoti nagus, štai trumpas ir paprastas vadovas, į kurį galite kreiptis, kaip lakuoti nagus.

Patarimai – nagų lakas

1. Prieš ką nors darydami su pirštų ar kojų nagais, paruoškite darbo vietą. Ant darbo stalo pasiruoškite laką ir manikiūro įrankius. Be to, kad sumažintumėte netvarką ir kad nagų lakas nesuteptų jūsų darbo vietos, jos paviršių išklokite senu rankšluosčiu.

2. Pašalinkite seną nagų laką nuo pirštų ir kojų nagų, jei jų turite, neacetoniniu nagų lako valikliu. Taip užtikrinsite, kad naujasis lakas tolygiai pasiskirstys ant nagų ir atrodys lygiai bei nepriekaištingai.

3. Kruopščiai nusiplaukite rankas, kad atliekant manikiūrą ant nagų ar į nagų laką nepatektų nešvarumų ar nešvarumų.

4. Apie 20 ar 30 sekundžių trinkite bespalvio bazinio lako buteliuką tarp rankų. Tai darydami sušildysite laką ir atsikratysite burbuliukų, kurie galėjo susidaryti buteliuko viduje.

5. Užtepkite bazinio lako ant nagų. Pradėkite nuo nago dugno vidurio, o paskui braukite į šonus. Nesijaudinkite, kad baziniu laku nudažysite odą. Jis bespalvis, todėl niekas nepastebės. Prieš tęsdami darbą leiskite jam visiškai išdžiūti.

6. Patrinkite savo spalvoto lako buteliuką tarp rankų, kaip ir ketvirtame žingsnyje.

7. Užtepkite spalvoto lako sluoksnį ant nagų, dar kartą pradėdami nuo nago vidurio ir eidami į šonus. Prieš darydami bet kokius kitus veiksmus leiskite lakui visiškai išdžiūti.

8. Antrą kartą užtepkite spalvotą sluoksnį, jei norite turėti gilesnį nagų lako atspalvį. Šią dalį galite praleisti, jei jus tenkina ankstesnio spalvinio sluoksnio atspalvis. Dar kartą, prieš ką nors darydami, leiskite nagų lakui visiškai išdžiūti.

9. Paimkite bespalvio lako buteliuką ir patrinkite jį tarp rankų, kaip ir ketvirtame žingsnyje.

10. Užtepkite bespalvio lako kaip viršutinį nagų sluoksnį. Tai apsaugos jūsų rankų ir kojų nagus nuo lūžinėjimo, taip pat lakas išsilaikys bent savaitę ilgiau. Leiskite šiam viršutiniam sluoksniui gerai išdžiūti.

11. Viršutiniam lakui visiškai išdžiūvus, paimkite gabalėlį medvilninės vatos ir tvirtai apvyniokite jį aplink apelsinmedžio lazdelės galą. Šios lazdelės vatos galą pamerkite į nagų lako valiklį. O tada lazdele pašalinkite nagų lako perteklių nuo odos aplink nagus. Tai suteiks jūsų manikiūrui rafinuotą išvaizdą.

12. Jei norite, ant nagų galite klijuoti lipdukus ir blizgučius. Eksperimentuokite su nagų menu iki soties.

Nagų laką dengti lengva. O kai prie to priprasite, šiai užduočiai atlikti neužtruksite daug laiko. Jei žinote, kaip tepti nagų laką, galėsite džiaugtis gražiais, rafinuotai atrodančiais nagais bet kada, kai tik panorėsite.