Kaip išrinkti kalėdinę dovaną savo žmonai?

Erotinis apatinis trikotažas arba naktiniai – vienas paprasčiausių būdų paįvairinti partnerystę. Jei gerai pasirinksite, tai bus viena geriausių kalėdinių dovanų jai ir sau.

Tikėkite – jūsų iniciatyva bus įvertinta. Galime užtikrinti, kad jūsų išrinktoji bus patenkinta, kai įteiksite jai puikią, šiek tiek erotišką dovaną. Seksualus apatinis trikotažas ar jausmingi naktinukai leis jai pasijusti seksualiai ir moteriškai.

Žinome, kad pirmą kartą išsirinkti tinkamus seksualius naktinius yra sunku, todėl jei nepavyktų išsirinkti parduotuvėje, užsukite  į https://www.ageismas.lt/kategorija/sekso-prekes-poroms/seksuali-apranga/seksualus-naktiniai-seksuali-apranga/.

Patarimas pradžiai: gali būti labai sunku išsirinkti tinkamą dydį, tačiau atminkite, kad seksualūs naktinukai gaminami iš elastingų medžiagų, o gamintojai dažnai naudoja įvairius lankus, raištelius, iškirpimus, kurie leidžia lengvai priderinti aprangą prie partnerio. Norėdami nusipirkti tinkamo dydžio drabužį, turite apytiksliai nustatyti žinoti savo moters pasirinkto drabužio dydį.

  • Išsiaiškinkite jos dydį ir tai, kas jai patinka

Turite surinkti visas jos spintoje paliktas užuominas, kad galėtumėte sukurti jai tobulą dovaną. Taip pat paklauskite apie jos mėgstamiausią apatinį trikotažą, jo stilių, spalvą, audinio rūšį.

  • Išsirinkite tobulą modelį

Kai turėsite reikiamos informacijos sąrašą, turite nuspręsti, kas jūsų išrinktajai patiks labiau. Nepamirškite būti objektyvūs, ne visada tai, ką norėtumėte matyti ant jos kūno, jai tinka.

  • Pasirinkite jos mėgstamiausią apatinių drabužių stilių

Taip pat verta atkreipti dėmesį į apatinio trikotažo stilių, kurį mėgsta dėvėti jūsų išrinktoji. Norėdami pasirinkti tinkamą stilių, prisiminkite, kas jai patinka. Prisiminkite jausmingos nakties akimirkas ir romantiškus vakarus kartu.

  • Pasirinkite audinio tipą ir spalvą

Jei ji mėgsta ryškias spalvas, kurios yra jos mėgstamiausios, geriau rinktis raudoną, baltą, geltoną nėrinių variantą. Tikėtina, kad jai patinka šios spalvos, nes jos leidžia jaustis gerai ir pasitikėti savimi.