Pagal statistiką, 2019 m. Vokietija didžiausių Lietuvos verslo partnerių sąrašo penketuke užėmė garbingą ketvirtąją vietą. Be abejo, tarptautinis bendradarbiavimas neįmanomas be logistikos. Krovinių gabenimas maršrutu Lietuva – Vokietija yra viena iš lengvai randamų paslaugų. Tačiau pasinaudoję pirmos pasitaikusios įmonės, besiskelbiančios „vežame į Vokietiją krovinius“ paslaugomis, galite ir nusivilti. Todėl skubame patarti, kaip greitai vežti ir gauti krovinius iš Vokietijos.
- Rinkitės patirties turinčią įmonę
Krovinių gabenimas į bet kurią šalį turi savų niuansų. Nors ir Vokietija pasižymi geros būklės keliais, tačiau kai kurie šalies regionai sunkiau pravažiuojami arba juose dažnai pasitaiko didelių spūsčių. Tokius specifinius niuansus gali žinoti tik šioje šalyje ne vieną ir ne du kartus važinėję vairuotojai. Tad rinkitės tą krovinių gabenimo įmonę, kuri turi kuo didesnę siuntinių vežimo į Vokietiją patirtį.
- Pasidomėkite krovinių gabenimu oro transportu
Kartais krovinių gabenimas į Vokietiją oro transportu būna išties geras variantas. Tiesioginis lėktuvo skrydis iš Lietuvos į Vokietiją trunka pakankamai trumpai. Žinoma, turėkite omenyje, kad papildomo laiko užims krovinio dokumentų patikra, gabenimas nuo Vokietijos oro uosto iki galutinio pristatymo adreso. Tad krovinių ekspedijavimą oro transportu dažniausiai sudaro ir dalis kelio sausuma. Dažnas krovinių gabenimo oru trūkumas būna kaina. Paprastai ji didesnė nei krovinių gabenimo sausumos keliais kaina.
- Rinkitės plataus spektro paslaugas
Įmonės, gabenančios tiek dalinius, tiek pilnus krovinius, dažnai gali pasiūlyti greitesnes krovinių pristatymo paslaugas. Daliniai kroviniai yra puikus sprendimas, kai siunčiami nedideli siuntiniai. Kuo platesnis bus įmonės paslaugų spektras, tuo daugiau turėsite pasirinkimo galimybių.
Šie patarimai naudingi ne tik ieškantiems ilgalaikio bendradarbiavimo krovinių gabenimo srityje. Jie pravers ir besinaudojantiems logistikos paslaugomis savo asmeninėms reikmėms.