Kaip apsaugoti savo telefoną nuo saulės spindulių ir vandens?

Šiltu oru vis daugiau laiko praleidžiame gamtoje ar keliaujame. Poilsis vasara paprastai reiškia padidėjusią išmaniųjų telefonų gedimų riziką. Jei netyčia telefoną paliksite ant saulės jis perkais. Kiti pavojai yra vanduo ir abrazyvinės dalelės ant stiklo paviršiaus. Kaip apsaugoti savo telefoną nuo šios įtakos?

Jūsų telefonas taip pat gali būti veikiamas saulės spindulių, dėl to nepatartina jį palikti ant saulės

Ilgą laiką palikus telefoną tiesioginiuose saulės spinduliuose, jis gali labai įkaisti. Tai gali sugadinti jo lustą. Dėl šių pažeidimų telefonas gali strigti, sulėtėti ir sutrumpėti baterijos veikimo laikas. Šios gairės padės apsaugoti jūsų telefoną nuo katastrofiško perkaitimo:

  • Nedėkite telefono į tiesioginius saulės spindulius. Taip pat venkite jį palikti karštame automobilyje. Saulėtomis dienomis telefoną laikykite vėsioje vietoje, maišelyje arba bent jau uždenkite rankšluosčiu.
  • Išjunkite nenaudojamas funkcijas. „Wi-Fi“ ir „Bluetooth“ ryšiai, navigacija, žaidimai ir kitos programos neišvengiamai darys spaudimą mobiliųjų telefonų procesoriams. Dėl to pakyla ir įrangos temperatūra.
  • Nekraukite karšto telefono. Pats akumuliatoriaus įkrovimo procesas išskiria daug šilumos. Geriausia palaukti, kol telefonas atvės, ir tada padėti jį krautis tamsioje vietoje.
  • Jei saulėje karšta arba įkraunama baterija, išimkite telefoną iš dėklo. Tai padės greičiau atvėsti.
  • Išjunkite telefoną, jei nuo karščio jis ėmė smarkiai strigti. Padarykite tai nedelsdami, o įjunkite tik tada, kai jis visiškai atvės.

Ne visi turimi telefonai gali padėti apsisaugoti nuo vandens. Štai keletas patarimų, padedančių apsaugoti bet kurį telefoną:

  • Sandariai uždarytos, specialios rankovės. Ši rankovė pagaminta iš skaidraus, bet stipraus plastiko. Tai jokiu būdu nesumažina ekrano jautrumo lietimui. Tai puikiai tinka, jei plaukiate baidarėmis, žvejojate ar tiesiog reikia laikinos apsaugos gamtoje.
  • Visiškai apsaugotas, sandarus korpusas. Skirtingai nuo aukščiau paminėtų rankovių, šis dėklas taip pat labai patogus kasdieniniam naudojimui. Jis tvirtai apvynioja telefono korpusą iš visų pusių kaip pirštinė. Ši situacija yra ne tik atspari vandeniui, bet ir atspari smūgiams.
  • Grūdintas apsauginis stiklas. Puikiai apsaugo nuo aštraus smėlio, kaip švitrinis popierius. Be to, stiklas taip pat gali būti naudojamas kaip papildoma apsaugos priemonė, neleidžianti įtrūkti ekranui.
  • Standartinis telefono dėklas. Net paprasčiausias dėklas yra geriau nei nieko. Jis gali apsaugoti telefono galinę dalį nuo įbrėžimų ir užtikrinti papildomą atsparumą smūgiams.

Jei nutiko taip, jog telefono nepavyko apsaugoti, panikuoti tikrai nereikia, nes galima telefonus sutaisyti, tačiau geriau rūpintis savo telefonu, kad jo taisyti nereikėtų. Galimas Samsung Galaxy A20 remontas, Samsung Galaxy A20E ir kitų telefonų, kuriuos netyčia sugadinsite.