Kada nuomotis automobilį yra geriau nei naudotis viešuoju transportu?

autonuomaAtvykote į didelį ir jums nelabai pažįstamą miestą? Norite pamatyti daugybę įdomių vietų ir patys patyrinėti miesto grožybes? Galimas daiktas, kad kur kas daugiau pamatysite, keliaudami automobiliu, o ne viešuoju transportu. Visgi, galbūt jūs esate užsienyje, o jūsų automobilis likęs Lietuvoje. Ar verta tuomet naudotis automobilių nuomos paslauga? Pažvelkime, kokiais atvejais tikrai verta:

Jeigu neturite daug laiko. Be abejo, viešasis transportas įprastais atvejais yra gerokai pigesnis variantas, nei automobilių nuoma. Tačiau ne be reikalo yra sakoma, kad laikas – pinigai. Kartais laikas būna net gi dar svarbesnis už pinigus, o tada jau visi argumentai rodo, kad verčiau nuomotis automobilį ir kur kas greičiau nuvykti ten, kur reikia.

automobilio nuomaJeigu mėgstate komfortą. Nėra sunku pasakyti, kad automobilis yra kur kas labiau komfortiška transporto priemonė nei troleibusas, metro ar autobusas. Jums nereikės būti susigrūdus su kitais žmonėmis, praleidinėti juos, kuomet ateis jų sustojimas ir vėl iš naujo įlipti į viešojo transporto priemonę. Taip, galbūt kai kuriais atvejais nėra problemos dėl susigrūdimo, tačiau jeigu keliaujate į didmiestį, o tuo labiau į sostinę – ko gero anksčiau ar vėliau teks tai pajausti. Keliaudami su mašina, jūs būsite vienas arba su savo draugais ir šeima, taigi – komforto skirtumas yra sunkiai apsakomas.

Autonuoma – verta dėl daugelio priežasčių

auto nuomaJeigu mėgstate tyrinėti miestą. Autobusas ar troleibusas visuomet kursuoja tais pačiais maršrutais, o štai su automobiliu jūs galite nuvykti ten, kur niekas dar nepasiūlė ir kur nėra jokių sustojimų. Galite pamatyti gerokai daugiau ir per kur kas trumpesnį laiką, todėl tai dar vienas pranašumas prieš viešąjį transportą.

Jeigu seniai svajojote pavairuoti prestižinį automobilį. Galbūt pamatėte kainą, ir tai jus išgąsdino? Visgi, yra išeitis. Nuomotis automobilį internetu kainuos gerokai pigiau, net jeigu mes kalbame apie pačios aukščiausios klasės prestižinius automobilius. Jums nebereikės dėl to nerimauti, tiesiog atsipalaiduosite ir pajusite, ką reiškia išpildyta svajonė ir komfortas. Jeigu užsirezervuosite automobilį internetu, galimas daiktas, kad sutaupysite apie 15 procentų pradinės kainos. Negana to, kuo ilgesnę nuomos sutartį sudarysite, tuo mažesnę kainą reikės mokėti už vieną dieną. O juk į tą mokestį įeina ir draudimas ir techninė pagalba kelyje, kurios niekada negali žinoti, kada prireiks.

Kaip matome, automobilio nuomą turi nemažai privalumų prieš viešąjį transportą. Faktas, kad viešuoju transportu keliauti yra pigiau, tačiau taip pat akivaizdu, kad išsinuomoję automobilį, jūs sutaupysite daug laiko, patirsite daugiau komforto ir taip pat būsite užtikrinti, kad laiko nešvaistote veltui. Negana to, jūs galite išsinuomoti automobilį su vairuotoju, jeigu patys nenorite ar negalite vairuoti. Taigi, įvertinę šiuos pliusus, išbandykite automobilių nuomos paslaugas.

Parašykite komentarą