Ką svarbu žinoti renkantis pažinčių svetainę?

Pažinčių portalų internete galima rasti pačių įvairiausių. Kiekvienas vartotojas dabar gali lengvai patenkinti savo poreikius, nesvarbu ar jis ieško rimtos meilės, o gal tik vienadienių nuotykių. Pasirinkimas tikrai platus ir didelis. Dabar pažinčių portalų yra net krikščionims.

Tačiau nors pasirinkimas ir didžiulis, į kai ką atkreipti dėmesį visgi reikia. Mes juk nenorime veltui išleisti pinigus narystėms ir negauti jokio padoraus atgalinio rezultato. Dar blogiau nenorime likti apgauti.

Kai renkatės naują pažinčių svetainę, ieškokite būtent tokios kokios jums reikia. Jeigu jūs ieškote sekso pažinčių, tuomet jums reikėtų registruotis PazintysXXX.com, bet jei jūs norite susirasti sau artimą sielai draugą ar net gyvenimo partnerį, tuomet geriau rinktis svetainę Darnipora.lt. Gerai pagalvokite apie savo lūkesčius ir tikslus. Pasinaudokite paieška internete ir susiraskite produktą skirtą būtent jums. Nepamirškite ir kategorijos – pažiničių svetainės jaunimui.

Išsirinkę pažinčių tinklapį, įsitikinkite ar jis yra saugus. Paieškokite administracijos kontaktų. Jei puslapyje yra daugiau nei tik galimybė susisiekti elektroniniu paštu, galime manyti, jog puslapis saugus. Patikrinkite ar yra telefono numeris bei gyvas susirašinėjimas. Jei jums kyla kokių klausimų drąsiai rašykite į portalo pagalbą, nebūtina net kurti anketos apie jums rūpimus klausimus galite išsiaiškinti dar prieš atliekant registraciją.

Kai anketa jau bus sukurta, pasidomėkite apie portale esančius narius. Jei yra galimybė pažiūrėkite kiek jų yra iš viso, kai kurie puslapiai tai skelbia, bet kartais rašo ir ne tiesą, tik patikimi puslapiai parodo tikslius duomenis apie savo narius. Pasidomėkite kiek jų yra online, atkreipkite dėmesį ar jie yra iš Jūsų šalies ar miesto, kartais portalai būna jau nebe aktyvūs ir jūs juose nieko nerasite net su žiburiu.

Niekada nesiųskite įvairiausių papildymų ar juo labiau pinigų portalo nariams. Tai bus aferistai, apie tokius geriausia pranešti pažinčių svetainės administracijai ir jie bus pašalinti. Dėl visa ko išsisaugokite susirašinėjimo istoriją su nariu, kuris jus bandė apgauti, tai pagreitins procesą ir narys daugiau nieko neapgaus.

Pabaigai norėtume pasakyti, kad visada vadovaukitės sveiku protu ir nedarykime skubotų sprendimų. Internete mes taip pat turime elgtis atsargiai kaip ir gatvėje ar dar kitoje vietoje.