Ką daryti, jei trūksta vietos spintoje?

Tai paprastas gyvenimo faktas: jūsų spinta niekada nėra pakankamai didelė ir talpi. Net ir žmonės, gyvenantys besiplečiančiuose kambariuose su vidutinio dydžio svetainės kambariais, kažkaip stengiasi pritapti prie visų savo daiktų. Vieną minutę ta spinta yra tvarkinga ir nesugadinta, kitą jau joje gali niekas netilpti.

Pirmas žingsnis – nustoti viską grūsti į spintą. Tvarka spintoje, svarbu. Antra, perskaitykite čia pat surinktus ekspertų palaikomus patarimus. Atidžiai peržiūrėkite ar spintoje laikomi daiktai yra jums tikrai reikalingi. Tai daugumo žmonių problema – kaupti nereikalingus daiktus, kurie nenaudojami, tačiau vietos užima. Skirkite dvi dienas per metus spintos tvarkymui: vieną pavasarį, kitą rudenį. Šiomis dienomis tam tikrus orams tinkamus daiktus perkelsite į pirmą planą, o daiktus, kurių jums nereikės kelis mėnesius, laikysite. Gal būt atrasite tokiu daiktų ar drabužių, kurie gali būti laikomi dėžėse ir gali būti tvarkingai padėti kitoje vietoje.

Jei tai drabužių spinta, turėtumėte turėti bent jau dvi pakopas (viršuje ir apačioje). Akimirksniu padvigubinote drabužių, kuriuos galite pakabinti vienoje ir kitoje vietoje, kiekį. Bet, jei tai įmanoma, apsvarstykite galimybę pridėti dar daugiau, ypač jei turite unikalios geometrinės formos spintą, kurioje gali atsirasti spragų, kuriose galima įsivaizduoti dar daugiau trumpesnio ilgio strypų ir sutalpinti dar daugiau drabužių.

Nepamirškite, kad spintoje turėtumėte laikyti švarius drabužius, o pašonėje ar vonioje – nešvarius drabužius. Tačiau štai tokia švaros taisyklė yra paprasta, kurios daugelis nesilaiko: nelaikykite nešvarių rūbų spintoje. Taigi laikykite nešvarius rūbus kur nors kitur, pavyzdžiui, vonios kambaryje ar miegamojo kampe. Taip sutaupysite daug erdvės spintoje.

Taigi, manau pagrindinis aspektas, dėl kurio mes visada nerandame vietos spintoje, yra ta jog ją turime prižiūrėti ir tvarkyti. Nekaupkite nereikalingų daiktų, taip išvengsite tokios problemos savo spintoje ir galėsite laisvai talpinti savo daiktus ar drabužius.