Įmontuojamų šviestuvų įrengimo galimybės lauko erdvėje

Lauko apšvietimas suteikia daug privalumų, palengvina grįžimą namo naktį, atbaido potencialius vagis ir tuo pačiu garantuoja malonią atmosferą šiltais vasaros vakarais, sukurdamas įspūdingus šviesos efektus sodo erdvėje. Tiek dėl praktinių, tiek dėl estetinių priežasčių verta savo kiemą aprūpinti apšvietimu, kuris suteiks namiškiams saugumą, o pastatui jaukią išvaizdą ir gerą atmosferą sodo zonose.

Plačiau apie apšvietimo galimybes:

Fasado apšvietimas

Apšvietus fasadą pabrėžiama sienos struktūra, kuri gražiai atrodo tiek iš gipso, tiek iš dekoratyvinio akmens ar plytų. Jie gali apšviesti fasadą iš apačios arba iš viršaus.

Laiptų ir važiuojamosios dalies apšvietimas

Laiptų apšvietimas turi dvigubą funkciją. Visų pirma, apšvietimas laiptus daro patrauklesnius, o antra, tai padidina saugumą jais vaikščioti sutemus. Nors jie nesuteikia stiprios šviesos, jų pakanka, kad laiptais būtų patogu naudotis. Važiuojamoji dalis apšviečiama panašiai, šviestuvai sumontuoti abiejose jos pusėse, todėl vairuotojui lengviau orentuotis apie šios erdvės plotį ir formą.

Be savo pagrindinės funkcijos, įmontuoti šviestuvai leidžia pritaikyti žmogaus regėjimą prieblandoje, kai akys dar nespėjo priprasti prie žymiai sumažėjusio erdvės apšvietimo. Tokie prietaisai ne tik apšviečia kiemą, bet ir atlieka dekoratyvinę funkciją. Jei teisingai pastatysite įmontuotas lempas ant turimos zonos, gausite labai patrauklų ir harmoningą ansamblį, kuriame bus labai malonu būti.

Apšvietimo gamintojai siūlo daugybę įmontuojamų lempų modelių, skirtų montuoti lubose, sienose ir grindyse. Jie yra įvairių dizainų, tačiau populiariausi yra stačiakampiai, kvadratiniai, apvalūs ir pailgi. Jų pranašumas yra mažas energijos suvartojimas.

Įleidžiami šviestuvai gali būti fiksuojami ir reguliuojami, o tai leidžia reguliuoti šviesos spindulio kritimo kampą bet kuria kryptimi. Taip galite išryškinti pasirinktą interjero dalį arba konkretų elementą. Užimdami mažai vietos, jie padės sukurti neįprastą išdėstymą ir unikalų vaizdinį efektą.