Elektroninės knygos ir kita magija

Tikriausiai daugelis iš jūsų skaitėte knygas apie Harį Poterį. Garsųjį berniuką ir jo nuotykius burtų pasaulyje. Išleistų egzempliorių skaičiai įspūdingi. Apysakose gausu magijos, skaitytojus žavi įvairiausi nuotykiai. Pirmoji knyga išleista dar XX amžiaus pabaigoje. Nuo to laiko nemažai kas pasikeitė. Vienas iš pokyčių – skaitytojų buvo atrastos ir itin išpopuliarėjo elektroninės knygos.

Burtai, kuriais įžiebiama šviesa, ar kiti magijos stebuklai dabar prieinami ir „paprasto“ pasaulio gyventojams. Parsisiunčiame programėlę į išmanųjį telefoną ir, tarsi mostelėję burtų lazdele, telefonu naudojamės kaip prožektoriumi. Tai vienas iš pavyzdžių, kaip palaipsniui burtų sąvoka įgauna kitokią reikšmę. Kiekvienas esame tarsi kerėtojas. Su tokia magija galima gretinti ir elektronines knygas. Jos neturi fizinio pavidalo, jų puslapiai nešlama, jų gamybai netgi popieriaus nereikia. Prieš kažkiek metų tai būtų buvę kaip fantastinis scenarijus.

elektronines knygos

Magija yra ir tai, kiek pasaulyje sukurta įvairiausių knygų. Vienos detektyvinės, kitos fantastinės, skaitytojai domisi receptais, verčiami istorijos lapai. Kiekviena knyga pritaikyta specifiniam skoniui. Vienos leidžia sužinoti daugybę naudingos informacijos, kitos padeda atsipalaiduoti. Įvairūs veikalai skirti vyrams, moterims ir vaikams. Nesvarbu, kokio amžiaus esate ir kokiai profesijai atstovaujate, išminties ir nuotykių kupini puslapiai suteiks žinių ir malonumą.

Elektroninės knygos – tarsi nauja pakopa. Jos suteikia dar daugiau privalumų. Jei namuose neturite daug vietos, vis tiek galite mėgautis įvairiausiais elektroniniais kūriniais, mat jie išsaugomi tiesiog jūsų elektroninio įrenginio atmintyje. Jausmas toks, lyg apsilankytumėte Hogvartso bibliotekoje, kur kiekviena lentyna slepia neatrastus burtus ir skatina pažinimo džiaugsmą.

Patirti elektroninių knygų skaitymo malonumą galite užsukę į pdfknygos.net. Čia rasite gausų pasirinkimą. Ir patirsite, ką reiškia šiuolaikinė magija…

Parašykite komentarą