Elektrinės viryklės

elektrines viryklesViryklė – tai nepakeičiamas prietaisas kiekvienoje virtuvėje, juolab, kad maisto ruošimas tampa populiariu hobiu. Priklausomai nuo šeimos dydžio, gaminamų patiekalų ypatumų, virtuvės dydžio ir dizainio, galima išsirinkti tinkamą viryklę, nes jų pasiūla ir įvairovė šiandien yra labai didelė.

Viryklės gali būti elektrinės, dujinės, indukcinės ir kombinuotos. Kokią viryklę pasirinkti priklauso nuo būsimojo vartotojo norų, biudžeto, skonio, mėgstamo ruošti maisto ir panašių faktorių. Paprastai elektrinės viryklės būna saugesnės ir paprasčiau valdomos, tačiau dujinės viryklės leidžia tiksliau konroliuoti temperatūrą. Visų tipų šiuolaikinės viryklės turi platų funkcijų spektrą, kurių reikia gaminant maistą, arba kurios gali būti naudingos buityje. Pavyzdžiui kai kurios viryklės turi laikmatį, mėsos kepimo termometrą, be to dažnai prie viryklių pridedami tokie priedai, kaip įvairių dydžių ir gylių skardos ar kepimo grotelės. Kai kurios šiuolaikinės viryklės netgi turi savaiminio išsivalymo sistemą, kas yra neabejotinas pliusas norint palaikyti švarią bei tvarkingą virtuvę ir taip sutaupyti laiko. Taip pat, priklausomai nuo modelio, viryklės orkaitė gali turėti begalę naudingų funkcijų, tokių kaip žiedinis kaitinimas, atšildymas, ventiliatorius, apatinis kaitinimas, viršutinis kaitinimas, netgi konkrečių patiekalų gaminimas.

Kaip minėta, elektrinės viryklės lengviau valomos nei dujinės, be to, jų paviršius ypač tinkamas modernesnio dizaino virtuvei. Elektrinėms viryklėms, kaip ir dujinėms, svarbus puodo ir degiklio dydis, tačiau abiejų tipų viryklės gali turėti įvairų skaičių degiklių, o tai tampa aktualu turint didesnę šeimą arba mėgstant daugiau gaminti. Iš kitos pusės – galimybė pasirinkti degiklių skaičių ir viryklės dizainą yra labai aktuali taupant erdvę. Jei virtuvė mažytė, galima įmontuoti minimalaus skaičiaus degiklių viryklę, kurios dizainas ir spalvų spektras  taip pat gali varijuoti.

Parašykite komentarą